Saturday, October 28, 2017

Halloweeni nädal, päev 5: Meigitooted efektseks Halloweeniks!

Hei!
Loomulikult ei saa ma Halloweeni nädalast välja jätta üht postitust, kus soovitan ilutooteid Halloweeniks. Kui esialgu plaanisin jagada oma lemmikud looke, siis tegelikult pidasin paremaks hoopis proovitud-katsetatud tooteid tutvustada, mis iga meigi efektseks teevad - olgu siis Halloween või mitte...


NYX on ideaalne koht, kui otsid veidi hullumeelseid meigitooteid. Sealt leiab tõesti igale maitseelistusele midagi! Seepärast pole ka üllatus, et viiest kolm toodet tänases postituses justnimelt NYXist pärit on.
Esimeseks tooteks on Liquid suede matt huulevärv toonis foul mouth. Minu jaoks tõesti üpris crazy toon, mida igapäevases meigis kohe kindlasti ma ei kanna. Äärmiselt tumesinine värv on aga Halloweeniks väga lahe!
Teine toode on küll asi, mida kasutan igapäevaselt, kuid eelmisel aastal sai ka Halloweeni meigis just seda kasutatud. Nimelt eelmise aasta Halloweenil korraldati väikesele seltskonnale stiilikas ning kuna kostüümiga jäin ma täiesti viimasele minutile, läksin lihtsat teed pidi ning tegin end haldjaks. NYX Ombre põsepuna toonis Mauve Me on lillaka tooniga ning kui seda põskedel kanda mitu-mitu "kihti", on tulemus väga kaunis ja "haldjalik".
Sinised ripsmed... miks mitte?! Igapäevases meigis ma seda enda peal ei eelista, kuid Halloweeniks väga vinge. Muidugi on NYXil valikus värvilisi ripsmetušše mitmes toonis!
Kui liikuda aga NYXi toodetelt nüüd eemale, siis tutvustada on mul veel kaks põnevat lainerit. Esimene lainer on Rock'n'doll Essencelt ning eriliseks teeb selle ümmargune otsake, millega saab silmadele või näiteks alumise ripsmepiiri alla teha täpikesed ning luua nukulik meik. Ning teine lainer on hoopis pärit The Body Shopilt. Star stamp laineriga saad näole kaunid tähekesed, mis samuti meigi hetkega eriliseks teeb!

No comments:

Post a Comment