Tuesday, October 3, 2017

Maybelline Fit Me Matte and Poreless jumestuskreem

Heade jumestuskreemide leidmine on üks paras katsumus. Kuid ilublogijana on uute jumestuskreemide katsetamine äärmiselt põnev. :)
Täna mõtlesin kirjutada lähemalt Maybelline Fit Me Matte and Poreless jumestuskreemist, mis Eesti turul juba päris pikalt saadaval olnud. Kreem sobib normaalsele ja rasusele nahale.


Esialgu jäi toode minu sahtlisse mõneks ajaks seisma. Nimelt võitsin selle kingiloosist ning toon 115 oli minule veidikene tume. Kuid kui mõni aeg hiljem soetasin The Body Shopi tooni helendavad tilgakesed, sain luua just endale ideaalse tooni.
Kreem on väga vedela tekstuuriga ning kulub seda näole päris korralikult. Äärmiselt kerge ning laseb nahal hingata. Hajutada lihtne - eelistan Beauty Blenderit. Minu kombineeritud nahale sobib see väga hästi - püsib matina tunde, kuid kasutan kreemi fikseerimiseks siiski puudrit. Püsivus ise jääb keskmisesse kanti, päeva jooksul vajab meik vahel veidi turgutust. Oma loomuliku lõpptulemuse tõttu sobib jumestuskreem ideaalselt igapäevaseks kasutuseks. Kes aga otsib jumestuskreemilt tugevat katvust, sellele võib Fit Me Matte and Porelessist väheks jääda
Plussiks hea toonivalik! ;)

Kas Sina oled Maybelline Fit Me Matte and Poreless jumestuskreemi proovinud?

No comments:

Post a Comment