Monday, October 2, 2017

Minu TOP 3 - Lush


Lush on pikalt olnud üks mu armastatumaid brände! Nende poodi sisenedes tunned kohe seda "Lushi aroomi" - õhku täidavad vannipallide magusad lõhnad. Ütlemata õnnelik olen ma selle üle, et seda äratuntavat aroomi ka Ülemistes nüüd on tunda! ;)
Täna mõtlesin oma pisikesest kollektsioonist välja valida kolm Lushi toodet, mida teistest veidi rohkem armastan. Eelmisel esmaspäeval tegin seda ka theBalmiga, vaata seda postitust SIIT!

Esimesena tooksin välja looooomulikult Lushi vannipallid. Ma tõesti armastan Lushi vannipalle, need on nii põnevad, nahka hellitavad, kaunite toonidega ning imeliste lõhnadega. Eriti lahedad on veel Halloweeni ning jõuluvannipallid (need tulevad poodidesse õige varsti!). Kes vähegi vannisõber - proovige!


Lushi huulekoorija on minu enimostetud Lushi toode, kui kõik vannipallid hetkel välja arvata. Olen ära kasutanud paar potsikut Bubblegum ning paar potsikut Mint Julips koorijat, mis hetkel ka pildil paistab. Neil on niivõrd mõnusad aroomid ning potsikust jagub väga pikaks ajaks - tõenäolisem on, et enne lõppeb toote kehtivusaeg, kui toode ise. Kuna Lush kasutab looduslike koostisosi, võib huulekoorija huultelt otse ära limpsida (ja see ka maitseb hästi!). Sügisel ja talvel täielik must-have toode!


Paar aastat tagasi proovisin Lushi Tea Tree Water toonikut. Kuna see jättis mulle väga hea mulje, mõtlesin mõnda teist Lushi toonikut veel proovida ning soetasin Eau Roma Wateri. Mul on nii hea meel, et seda tegin! Nimelt on sel lavendline aroom, mis rahustab ning värskendab nahka. Kasutan seda hommikul enne meigi peale kandmist ning õhtul enne magama minekut. Samuti on seda hea kasutada meigi värskendamiseks pikal päeval.

Üks väga-väga tore pluss on Lushil veelgi - nad võitlevad aktiivselt loomkatsete vastu ning kindlasti pole ühtegi nende toodet loomadel katsetatud. Üks tõeliselt mõnus bränd kogu oma olemuselt!
Mis Lushi tooteid Sina katsetanud oled?

No comments:

Post a Comment