Sunday, October 8, 2017

Sügisene meigirutiin...


Hei, armsad!
Sügis on käes oma täies hiilguses. Kirjutan seda postitust hetkel oma kirjutuslaua taga, vaadates aknast kollaseid lehti täis puid ning nautides Pumpkin Spice Lattet... Nii mõnus!
Hommikusse meigirutiini lisanduvad minul sügisel pruunikad toonid silmadel ning ploomikarva toonid nii põskedel kui huultel ja küüntel.
Alustan ma loomulikult ühe niisutava kreemiga, sest sügisesed tuuleiilid ning külm õhk võivad näonahale kurjalt mõjuda. Järgmisena kannan näole oma lemmik jumestuskreemi hetkel - Essence camouflage. Olen sellest juba nii palju rääkinud, ma tean! Sisse segan ka paar tilka The Body Shop Drops of Glow'd.
Põskedele kannan veidi päikesepuudrit, olgu selleks vastavalt tujule mõni pärl Essencelt, The Body Shopilt võib hoopis Makeup Revolutionilt, ning NYX Mauve me Ombre põsepuna. Lisaks kannan näole oma lemmikhighlighterit theBalm Mary-Lou.
Kerge silmameik saab loodud kas Ingloti või Urban Decay lauvärvidega ning kulmud täidan Artdeco kulmupuudri ning L'Oreali Brow Artist kulmugeeliga.
Huultele kannan enamasti kas The Body Shopi huuleläiget, mis kiirelt minu lemmikuks saanud (arvustus tulemas! ;)) või hoopis Essence huulepulka uuest kollektsioonist (Loe lähemalt SIIT).
Et lisada nahale veidi niisutust ning värskust, piserdan lõpetuseks näole Lush Eau Roma Waterit.

Kaunist nädala lõppu!

No comments:

Post a Comment