Monday, October 16, 2017

Tühjad potsikud #16

Kaunist uue nädala algust! :)
Sahtlisse on ilmunud jälle omajagu tühje potsikuid ning täna nendest veidi lähemalt kirjutangi.


M.A.C Pro Longwear peitekreem, järjekorras viies, on taas otsa saanud. Ma arvan, et ma ei pea seda rohkem kiitma - soetan peitekreemi kogu aeg uuesti ning see räägib juba enda eest, kuivõrd hea peitekreemiga tegu!
Essence camouflage peitekreem on kergema katvusega, kuid toonilt samuti mõnusalt hele. Sobib ideaalselt tumedate silmaaluste peitmiseks, kui vajad keskmist katvust. Hind muidugi Essence toodetele omaselt super!
Mossa mustika näokreemi kasutasin igapäevaselt enne meigi näole kandmist. Niisutas korralikult ning imendus nahka kiirelt. Samuti oli sel mõnusalt mustikane aroom.
Elizabeth Ardeni 8 hours huulevõie oli pikka aega mu lemmik! See aitas igas olukorras ning sobis ka katkiste suunurkade ravimiseks/niisutamiseks. Kindlasti toode, mida tulevikus soetan veel.
Rich juukseõli olen samuti ära kasutanud juba mitmeid pudeleid ning jätkuvalt soovitan seda soojalt. Argaaniaõli eliksiir on väga niisutav ning kulub seda vaid paar tilka.


Dove kookose šampoon ning palsam olid mõnusa aroomiga. Juuksed jäid peale pesemist niisutatud, siidised ja pehmed. Samuti ei muutnud juukseid kiiremini mustaks. Arvustust võid lugeda SIIT.
Batiste kuivšampoon heavenly volume meeldis mulle väga. Kasutasin seda peamiselt just volüümi lisamiseks juustele. Kõige parem jäi tulemus aga siis, kui lisasin veidi šampooni juurtele õhtul - hommikuks oli juustelt rasu täielikult kadunud ning soeng volüümikas!
Stenders Northern Light tualettvett olen kasutanud juba pikka aega, otsa sai aga dušigeel. Northern Light on mulle eriti armas oma nime ja pakendi poolest (armastan Norrat ja Northern Light on sõnapaar, mida alati Norraga meenutan). Minule dušigeel meeldis ning jätkus seda kauaks.
Ning viimaseks taas pisike pudelike Garnier mitsellaarvett on otsa saanud. Samuti toode, mida ikka uuesti ja uuesti soetan. Eemaldab meigi kiirelt ning ei jäta nahale ebameeldivat kihti.

No comments:

Post a Comment