Sunday, October 15, 2017

Uued ostud: Ilu Sõnum 2017 ja muu...

Hei, hei!
Ilumessi nädalavahetus on käes! Ootasin seda juba pikkisilmi suve lõpust alates!
Ilu Sõnumile jõudsin mina juba reedel, mil melu oli pigem tagasihoidlik (mis mulle igati sobis!). Uudistamist oli palju ning loomulikult ei lahkunud ma messilt tühjade kätega...


Messilt tõin endaga kaasa kolm asja.
Esimeseks seadsin sammud Beautypro letti. Kuigi lett oli nihutatud mujale, oli selle leidmine siiski kerge (kuna inimesi sagis ümberringi palju! :)). Ainuke ost, mille ette olin planeerinud, oli theBalmi Mary-Lou Luminizer. Uus oli hädavajalik, kuna vana Mary-Lou on kohe-kohe otsa saamas.
Teiseks ostuks Pro Kosmeetika letist oli uus Batiste kuivšampoon. Sel korral otsustasin proovida XXL Volume Sprayd. Huviga ootan katsetamist!
Ning viimaseks ostuks oli midagi huvitavat Kuma letilt. Nimelt on Kuma liblikaid mul omajagu ning olen päris pikalt juba mõelnud ka nahast käepaela ostmisele, et prossi asemel vahel kaunist liblikat ka käe ümber kanda. Valisin välja hallika pastelset tooni paela ning olen väga rahul!

Samal päeval sattusin ka Kaubamajja ning taaskord soetasin oma lemmikpeitekreemi M.A.C Pro Longwear. Minul juba kuues pudelike...
Ning Selverist tõin kaasa Essence Make me brow kulmugeeli. Olen seda ennegi kasutanud ning toote tume toon ning äraütlemata pisike hind on ideaalsed!


Ilumessilt lahkudes võtsin endale kaasa ühe latte. Kuna kohvi kõrval oli oma väljapanekuga Vahvlihaldjad, ei suutnud ma sealt tühjade kätega lahkuda. Aega mul aga nappis ning selle tõttu uudistada ma pikalt ei jõudnud. Siiski proovisin ära nende mustsõstra sefiiri ning paar mõnusat vahvlit. Niiii maitsvad!


Sel nädalal on Stockmannis ka hullud päevad. Kuigi sinna sattusin ma peamiselt poole hinnaga Ben & Jerrys jäätise pärast, vaatasin üle ka iluletid. Macadamia juuksehooldus on kõrgelt hinnatud ning selle tõttu otsustasin katsetada nende šampooni ning palsamit. Kas keegi oleks huvitatud ka arvustusest?

Kas Sina käisid sel nädalavahetusel ilumessil?

No comments:

Post a Comment