Wednesday, November 1, 2017

Arvustus: Makeup Revolution Iconic Pro 2 palett & Retro Luxe lip kit

Täna kirjutan teile taaskord Makeup Revolutioni toodetest, mis mulle lahkelt Seele poe poolt testimiseks saadeti. Kui eelmises postituses rääkisin Teile kontuurimispaletist ning huvitavast color correctingust (vaata seda postitust SIIT), siis täna läheb hoopis huuletoodete ning lauvärvipaleti arvustamiseks!


Iconic Pro 2 palett näeb välja lihtsalt imeilus! Kui esimest korda selle avasin ei jõudnud ma ära oodata juba värvidega mängimist ning katsetamist. Erinevaid looke saab 16 tooniga luua meeletult palju. Paletis on 8 matti ning 8 sädelevat värvi, mis sobituvad omavahel kenasti. Enamus toonidest on tagasihoidlikumad, igapäevased, kuid sekka on lisatud ka mõned julgemad toonid, näiteks tumesinine ning särav roheline. Paletis on suur peegel ning meigipintsel. Tihtipeale meigipalettidega kaasa tulevad pintslid ei ole kõige paremad ning nii on asi ka sel korral - kaheotsalist pintslit mina peale esimest katsetust ei ole enam kasutanud.
Pakend on Makeup Revolutionile omaselt lihtne, kuid kaunis. Eriti tore on aga fakt, et palett tuleb roosa kulla toonis karbikeses!


Paleti ülemises reas olevad toonid, matid, on veidi tugevama pigmendiga kui alumisel real olevad sädelevad toonid. See kipub samuti tihtipeale palettides just nii olema. Värvid püsivad silmadel kaua ning hajutada on neid kerge. Mõnelt säravalt toonilt, näiteks eelnevalt mainitud roheliselt ning pruunikatelt toonidelt oleksin soovinud veidi rohkem pigmenti, kuid üleüldiselt muude toonidega seda probleemi pole. Pudenemist silmade alla tuleb ette harva, mis samuti suureks plussiks.


Mina olen igatahes paletiga tõesti rahul, võttes arvesse ka toote ülimalt head hinda! 12 eurot ja sa saad endale 16 kaunist lauvärvi - super!
PS: Iconic 2 paletti nimetatakse ka väga kuulsa Lorac 2 lauvärvipaleti dupeks!


Järgmise toote avastamine pakikesest oli samuti väga positiivne üllatus. Kindlasti on pea kõik ilusõbrad teadlikud Kylie lip kittidest ning Makeup Revolutioni Retro Luxe Matte lip kiti põhimõte on täpselt sama - pakendist leiad mati huulevärvi ning sama tooni huulepliiatsi. Lisaks tundus kohe peale vaadates, et toon Echelon on mulle kui kirss tordil.


Nii huulepliiats kui ka värv ise on äärmiselt pigmenteeritud! Kui pakendis näeb toon välja kergelt lillakas nude, siis minu heledal nahal näeb toon välja veidi punakam. Toode kuivab huultel täielikult matiks ning ei jää kleepuv. Püsivuses üllatusin väga, kuna värv jääb huultele mitmeks, mitmeks tunniks. Ning seda ilma huuli kuivatamata! Makeup Revolution on tõesti leidnud äärmiselt hea konsistentsiga mati huulevärvi retsepti.
Ainukeseks miinuseks on minu jaoks asjaolu, et huulepliiatsil on veidi eemaletõukav aroom. Seda olen kogenud ka teiste meigibrändide huuletoodetega. Õnneks huultele kandes seda enam ei tunne ning kandmist ei sega.


Ilusõbrana olen meeletult õnnelik, et olen taaskord avastanud ühe kvaliteetse ning väga soodsa meigibrändi. Makeup Revolutioni valikus on ääretult palju kauneid tooteid silmadele, näole, huultele... Mina igatahes soovitan nende valik Seele's üle vaadata!

No comments:

Post a Comment