Thursday, November 23, 2017

Goodies & Uued Ostud: Demeliss, Bioderma, Maybelline...

Hei, armsad!
Kes minu Instagrami jälgib ehk juba teab, et viimase nädala olen täiesti tavategemistest eemal olnud. Nimelt sain endale külge esialgu neelupõletiku ning paar päeva tagasi selgus, et lisandus ka kopsupõletik. Kui hetkel on liikvel viiruslik kopsupõletik, siis mina sain ikka selle raskema versiooni ehk bakteriaalse. Olin terve nädala 39 palavikus ning olemine oli pehmelt öeldes... õudne. Selle nädala ning poole järgmisest pean veel koduseinte vahel veetma.
Õnneks olen antibiootikumide ja muude ravimitega enda olemise saanud veidi paremaks ning arvutis asjaajamisi juba vähesel määral teha jõuab. Seepärast mõtlesin täna kirjutada postituse, mille juba eelmisel nädalal teha tahtsin. Nimelt sain eelmisel nädalal neli põnevat pakikest ning nende sisu näitaksin hea meelega ka teile. :)


Demelissi "võluharjadest" on kindlasti kuulnud juba enamik ilusõpradest. Uudsed ja põnevad harjad on vallutanud Instagrami ning isegi teleekraani! Seda suurem rõõm oli mul saada Demelissilt katsetamiseks sirgendushari Demeliss Pro. Kindlasti jagan Teiega oma arvamust peale korraliku katsetamist! :)


Ka Biodermalt paki saamine oli minu jaoks suureks rõõmuks. Biodermalt olen avastanud paar enda lemmiktoodet ning uute toodete katsetamine on selle tõttu eriti põnev. Katstamiseks sain dušiõli (!), kaitsva ja niisutava kätekreemi ning matistava näokreemi.


Eelmisel nädalal toimus järjekordne e-esmaspäev, mil mitmed e-poed tulid välja oma sooduspakkumistega. Kuigi suuri soodustusi eriti kuskil ei olnud, kasutasin mina Kaubamaja tasuta transpordi võimalust ning tellisin paar vajalikku toodet. Esiteks taaskord Dr.Bronner's seebi, mis on mu lemmik! pintslipuhastusvahend. Olen neid seepe kasutanud ära juba omajagu! Lisaks tellisin ka pintslipuhastuseks väikese abimehe The Vintage Companylt.


Ka Mylook pakkus e-esmaspäeval tasuta transporti. Uut puurit oli mul ruttu vaja ning selleks valisin Maybelline Matte Makeri, mis eelmisel korral mulle meeldis. Lisaks mõtlesin ära proovida ka ühe põneva näomaski brändilt Holika Holika.

Kas Sina soetasid midagi e-esmaspäeval? :)

1 comment:

  1. Oi, saa kenasti terveks! Praegu on küll nii, et paljud on haiged ega ravi ennast korralikult terveks. Seega hoia end! Ootan huviga toodete tutvustusi. Eriti muidugi Demelissi harja oma. Mina olen enda omaga väga rahul :)

    ReplyDelete