Monday, November 27, 2017

TOP5 iluabilised...

Hei, armsad!
Lisaks meigitoodetele ning näohooldusele on oma roll kauni jumestuse saavutamisel ka kvaliteetsetel tarvikutel ehk abilistel. Täna tahtsin jagada Teiega oma viite lemmikut iluabilist.


Kvaliteetsete meigipintslite kasutamine jumestuses muudab tulemuse niiii palju paremaks! Minu lemmikuteks on vaieldamatult Zoeva pintslid. Kuigi mina kasutan igapäevaselt nende Rose Gold komplekti, kus 8 imelist pintslit, tahaksin oma kollektsiooni ka sama sarja silmapintslite komplekti. Zoeva pintslid on imehea kvaliteediga ning nende hind pole hingemattev nagu arvata võiks.
Lisaks pintslitele on jumestuspõhja loomisel ideaalseks abiliseks Beauty Blender. Mina olen ära kasutanud juba kolm ning hetkel on riiulil seismas neljas. Beauty Blender loob loomuliku põhja sekunditega!
Pintslite puhastamisel olen juba aastaid hakkama saanud vaid seebi ning veega. Mõtlesin siiski üks hetk ära proovida The Vintage Company meigipintslite puhastuse abilise. Kuigi hädavajalikuks ma seda ei pea, saab väikese abilisega töö siiski kiiremini tehtud. Sama toodet on olemas ka heleroosa variant!
The Vintage Companylt olen ära proovinud ka teise toote. Selle ostsin ausalt öeldes pelgalt oma kauni välimuse tõttu. Roosa kulla tooni ripsmekoolutaja... tõeline pärl kosmeetikakotis! Väga suureks rõõmuks peab tõdema, et lisaks kaunile välimusele teeb koolutaja oma tööd kenasti ning pakendis on kaasas ka paar varukummi!
Ning viimaseks üks korralik paar Tweezermani pintsette. Kuigi valik võttis poes silme eest kirjuks, valisin üsna pisikese ning musta värvi paari. Olen nii rahul! Korralikud, tugevad ning ei võta kosmeetikakotis palju ruumi - tõeliselt väärt ost!

Mis on Sinu lemmikud iluabilised?

No comments:

Post a Comment