Friday, December 8, 2017

10 KINGIIDEED JÕULUDEKS

Jõulude kõige meeldivamaks osaks on üheskoos sõprade ja perega kokkusaamine ning seejuures ka kinkide avamine. Kingituste tegemine on tohutult põnev, kuid kui asi jääb viimasele hetkele või kohe üldse ei oska mõnele inimesele seda õiget kingitust leida, võib asi kujuneda hoopis üsna stressirohkeks. Et seda viimast meeleolu vältida, tulen appi mina (ning teisedki blogijad)! ;)
Täna jagan Teiega enda jõulukinkide ideid, mille üle loodetavasti iga kingisaaja õnnelik on! Ning paljud neist sobivad ka kinkimiseks endale! ;)


Helk helkurid on imekaunid Eestis disainitud ning toodetud helkivad ehted. Mina jään alati poes nende tootevalikut imetlema ning leian, et sobib see ka ideaalselt päkapiku kingikotti. Saadaval Helk e-poes SIIN ning näiteks Apollos.
Olen nüüd mõned nädalad Demeliss sirgendusharja kasutanud ning kindlasti rõõmustaks sellise kingi üle iga neiu. Peagi on tulemas ka pikem arvustus, kuid lühidalt öeldes võin kinnitada, et tegemist on väga hea tootega! Saadaval näiteks Tradehouses.
Tegude kalendrit tutvustas esmakordselt mulle sõbranna, kes juba mitmendat aastat järjest selle endale soetanud on. Idee on väga lahe ning armas kingitus nii mees- kui naispoolele. Vaata SIIT või soeta Rahva Raamatust.
Igati praktiline ning kaunis kingitus on Equa veepudel. Olen selle soetanud endale ning ka sõbrannale kinkinud. Ideaalne igapäevane kaaslane! Telli SIIT või osta Apollost.
Taaskord asi, mille olen soetanud endale ning kinkinud ka teistele - Bold Tuesday värvitav maailmakaart. Niivõrd vinge disainielement, millega seondub värvituid maid vaadates sadu mälestusi. Eestimaine toode ka veel pealekauba! Osta SIIT või näiteks Apollost.
Kui vahel võivad kingipakist leitud kindad tekitada mõtte, et "kas jälle uued kindad?", siis Studio hõbe kaunid käpikud kindlasti taolist emotsiooni ei tekita. Soojad kindad ja mütsid on lihtsalt imekenad! Vaata SIIT.
MyPrintist olen tellinud endale pilte ja kalendreid, kuid uusi kalender-märkmike nähes olin kohe eriti põnevil. Nimelt pole ma veel isedisainitavaid kalendermärkmike meie turul näinud. Igatahes on see tõeliselt lahe ning omapärane kink igaühele. Vaata SIIT.
Omanäolistest kinkidest rääkides, soovitan kindlasti külastada Ideeprint e-poodi. Kaunite disainidega pluusid, dressikad, tassid või näiteks kangast kotid püüavad kuuse all kindlasti pilku. Vaata SIIT.
Cosmeya küünlad avastasin esmalt Instagramist. Iga tähtkuju leiab endale päris oma küünla ning personaalne kingiidee ongi olemas! Leiad küünlad SIIT.
Kuma suutis mind üks hetk taaskord üllatada, kui avastasin nende e-poest imekaunid komplektid. Liblikaprossid, -kõrvarõngad, -kaelakeed... omale sobiva komplekti leidmine pole üldsegi keeruline. Vaata erinevaid variante SIIT.

No comments:

Post a Comment