Thursday, December 21, 2017

Arvustus: Bioderma - dušiõli, kätekreem ning matistav näokreem!

Hei, hei!
Mõni aeg tagasi saatis Bioderma mulle testimiseks kolm toodet ning mina asusin ilma pikemalt ootamata neid hoolega testima ja katsetama.
Ilmselt on enamus ilusõpru Biodermast juba ammu teadlikud. Tegemist on apteegikosmeetika brändiga ning ühe juhtiva nahakosmeetika tootjaga kogu maailmas.


Bioderma Atoderm kätekreem
Bioderma kätekreem leidis tee minuni küll täpselt õigel ajal. Nimelt otsisin ühel päeval oma kotist kätekreemi, kuid avastasin kurbusega, et see oli otsa saanud. Kuna teadsin, et Bioderma pakk on minuni peagi jõudmas, mõtlesin sekundiks, et ehk üks kätekreem seal ka leidub. Ja minu suureks imestuseks just nii juhtuski!
Atoderm sari on mõeldud kuivale ja kahjustatud nahale. Sarjal on tagasihoidlik ja meeldiv lõhn. Kätekreemi tuleb nahale kanda vähe ning imendub see üsna kiirelt, tulemuseks niisutatud ning pehmed käed. Kätekreemi on katsetanud ka mõned teised mu ümber (kuna talveperioodil on kätekreemi alati vaja laenata) ning kõigil on lausuda vaid positiivseid sõnu!


Bioderma Atoderm dušiõli
Bioderma Atoderm dushiõli puhastab õrnalt ning taastab samal ajal bioloogilisel viisil nahabarjääri. Dushiõlis sisalduvad taimsed lipiidid taastavad koheselt kaitsekihi, rahustavad nahka ning taastavad lipiidisisalduse. Skin barrier therapy® ennetab nahaärritusi ning PP-vitamiin suurendab lipiidide sünteesi.


Bioderma dušiõli on samast sarjast, mis eelnevalt mainitud kätekreemgi, selle tõttu on sama ka toote aroom. Dušiõli mina eelnevalt proovinud polnudki. Kui esialgu eeldasin, et õli võib olla raskesti mahapestav, said mu eeldused totaalselt ümber lükatud. Õli ei ole kleepuv ning toote kasutamine on pumba tõttu ääretult mugav. Pakendil on kirjas, et dušiõli võib kasutada nii naha kui ka näo pesemiseks ning mina mõlemal otstarbel seda ka kasutan. Nahk jääb mõnusalt pehme ning niisutatud, kindlasti ideaalne toode justnimelt talveks.


Bioderma Sebium Mat Control Niisutav kreem
Kõige huvitavam toode pakis minu jaoks oli justnimelt Mat Control kreem. Sebium sari on mõeldud rasusele ja segatüüpi nahale.
Sébium Mat Control on niisutav nahahooldus "Matista ja silu" tehnoloogiaga: kohesed ning jätkuvad tulemused kauni naha jaoks.
Kohene 8-tunnine tõhusus: kontrollib läiget, parandab naha tekstuuri ning vähendab poore, limiteerib iluvigade teket. Nahk paraneb, päev päeva järel. Värske ning ultra sensoorne tekstuur imendub kiirelt ning muudab naha pehmeks.Kreem lubab matistada ning siluda naha kaheksaks tunniks. Usun, et eriti hästi sobiks kreem suveperioodiks, mil väljas palav ning meik kipub näol sulama. Hetkel igatahes matt tulemus püsib hommikust õhtuni.
Olen seda kasutanud pea igal hommikul enne meigi peale kandmist, kuna kreem on lausa ideaalne meigipõhjaks. Küll aga ei kanna ma selle peale omakorda matistavat jumestuskreemi - nii jääb tulemus liialt "kuiv". Korraga kulub toodet vähe ning 30 ml pudelikesest, mis minule esialgu üsna pisikesena tundus, jätkub eeldatavasti päris pikaks ajaks. Olen viimasel ajal võidelnud vistrikega näonahal (põhjuseks magamatus, stress, vähene vee tarbimine... ma püüan end parandada!) ning kindlasti on Sebium kreemist abi olnud. Kuigi päevaga imet ei teki, on mõne päeva möödudes tulemusi näha - vistrike on vähem ning uusi tekkinud juurde samuti vähem.Kas Sina oled Bioderma tooteid kasutanud? Mis on Sinu lemmikud?

No comments:

Post a Comment