Monday, December 11, 2017

Arvustus: Demeliss PRO sirgendushari

Hei, hei!
Kui mõni aeg tagasi Demeliss mulle kirjutas ning ühte oma sirgendusharjadest testimiseks saata soovis, olin kohe väga elevil! Nimelt on Demelissi kaunid harjad silma jäänud nii teleekraanidel kui ka sotsiaalmeedias. Ning jagatud on vaid kiidusõnu!
Eriti tore oli pakikesest leida Demeliss Pro. Nimelt on Pro mõeldud peamiselt just pikematele ning tihedamatele juustele.


Kui kaugelt näeb see välja kui tavaline juuksehari, on see siiski midagi palju enamat! 
Harja küljes on kahe ja poole meetrine juhe, mille saab kompaktselt karbis kaasas oleva kuumakindla koti sisse mahutamiseks kokku pakkida. See teeb ka harja transportimise ning sellega näiteks reisimise ääretult mugavaks. Mina olen täiesti veendunud, et spa-nädalavahetustel või suvistel puhkustel on hari kindlasti minuga kaasas!
Sirgendusharja kasutamine on lihtsamast lihtsam. Tuleb see vaid nupust sisse lülitada ning valida enda juustele sobiv temperatuur. Harja temperatuuri, mis jääb 160-210 kraadi vahele, näed varrel olevalt LCD ekraanilt. Seejärel kammid juuksed aeglaselt kammiga läbi ning midagi raskemat siin polegi!


Minule suureks üllatuseks oli asjaolu, et hari kuumeneb õige temperatuurini vaid minuti-kahega. Hommikul uksest välja kiirustades on sellisest abimehest ikka meeletult kasu! Ning juuste sirgendamine on samuti vaid minutite küsimus.
Saint Algue väidab, et ioonfunktsioon eemaldab juustest staatilise elektri. Külmal talvisel ajal see täielikult harjal ei õnnestu, kuid abi on kindlasti ning juba see on plussiks.


Demelissi hari on tõesti väärt kõiki kiidusõnu, selles olin veendunud juba peale paari kasutuskorda. Vähemalt minu juustel toimib see imehästi ning -kiirelt! Tavalise sirgendaja ees on eeliseks ka selle kuju - elektrilise harjaga saab korraga kammida/sirgendada ära suurema osa juustest ning selle tõttu on kogu protsess kiirem. Ning väike ajakulu, eriti kiiretel hommikutel, on meeletult oluline!
Olen ka veendunud, et üks Demeliss hari on ka ideaalne kingitus igale naisele. Niisiis, kui Sinul veel sõbrannale kingitust valitud pole, siin on Sulle idee!
Demeliss sirgendusharjad on saadaval näiteks Tradehouses ning Kaubamajas!

1 comment:

  1. Demeliss PRO ja Demeliss SLIM on jäänud minu kindlateks lemmikuteks. Siiani on olnud tõesti nii, et need, kes on selle endale ostnud, on seda ka kasutama jäänud. Paljudel on ju juba lemmikud välja kujunenud ja seda toredam on see, kui Demeliss suudab üllatada.

    www.stellarium.ee

    ReplyDelete