Monday, December 4, 2017

Essence 15. sünnipäev: KINGILOOS (lõppenud) ja minu lemmikud!


Hei, armsad!
Varemgi on blogist läbi käinud jutt, et põnev kosmeetikabränd Essence tähistab sel aastal oma 15. sünnipäeva! Kuna Essence on oma hindasid ning suurepärast tootevalikut arvesse võttes kiirelt mu südamesse pugenud, mõtlesin täna Teiega jagada oma kõige lemmikumaid tooteid sellelt brändilt. Lisaks on Essence sel aastal välja jagamas ka "thank you" boxe ning ühe võid võita just Sina!


Oma lemmikuid valida oli keerulisem, kui ma oskasin oodata. Seadsin endale piiriks viis toodet.
Kõige esimesena valisin välja camouflage jumestuskreemi. See lihtsalt on minu meelest üks suurepärane jumestuskreem ning veel nii soodsa hinnaga! Minu nahale sobib kõige heledam toon ideaalselt, kreem on mati tulemuse ning hea katvusega. Lisaks püsib see nahal terve päeva (ja vajadusel ka õhtu). Hetkel kasutan oma teist camouflage jumestuskreemi ning kui see peaks otsa saama, lähen kindlasti poodi kolmanda järele.
Toode, mida samuti Essencelt ikka ja jälle soetan, on make me brow kulmugeel. Geel sisaldab fiibreid, mis kulmudele justkui pisikesi karvakesi lisavad ning need visuaalselt paksemaks-tihedamaks muudavad. "Kinnistab" see kulmud kogu päevaks ning lisab ka tooni.
Üks uuemaid lemmikuid on luminous matt päikesepuuder. Ilmselgelt on näha seda ka pildilt - kasutan seda pea igapäevaselt. Taaskord heledale nahale sobiv toon ning väga hea pigment. Päikeseline jume garanteeritud!
Et ühte lemmikut kahest kategooriast oli valida raske, mõtlesin lihtsalt mainida ikka ära kõik.
Essence ripsmetušše olen katsetanud omajagu ning taolist, mis mulle absoluutselt ei meeldiks või mida ma hea meelega ei kasutaks pole olnud. Kogemused on alati positiivsed ning minu meigisahtlis kuluvad ära kõik. Essence ripmsetušše katsetas ka minu sõbranna, kes paar päeva hiljem poodi läks ning endalegi kaks soetas!
Ning loomulikult Essence huulepulgad. Matid või säravad, toonivalik on ääretult lai. Püsivuse ning pigmendi üle nuriseda ei saa! Omale sobiva(d) tooni(d) leiab kindlasti igaüks ning pidevalt tuleb Essence jälle uute värvidega välja.


Aga nüüd on aeg KINGILOOSIKS!
Et võita endale Essence "thank you" box, jälgi minu blogi Google konto või bloglovini kaudu. Lisaks jäta selle postituse alla kommentaar oma nimega. Väga tore oleks lugeda ka Sinu kogemustest Essence toodetega!
Loosi panen lukku nädala lõpus. Head loosiõnne! ;)
PS: Kui võitja minuga nädala jooksul ühendust ei võta, pean loosima uue võitja!

LOOSI VÕITJA ON MARIS ŠIMKO! Palju, palju õnne!
Palun võta minuga ühendust nädala jooksul! :)


10 comments:

 1. Jälgin Su blogi juba tükk aega bloglovini kaudu :) Essence'i toodetega on mul ainult head kogemused - eelkõige armastan nende küünelakke, mis püsivad alati megakaua peal ja näevad nii ilusad ja selged välja. Veel olen ma proovinud ka nende concealerit, kahjuks ei mäleta ainult, millist täpselt. See oli ka igati mõnus!

  ReplyDelete
 2. Sinu blogi jälgin juba neljandat aastat bloglovinist, Essence tooteid olen juba pikalt ikka ja jälle soetanud, kuna tegemist on tõesti väga hea kvaliteedi ja hinnaga toodetega. Eriti meeldivad mulle Essence peitekreemid, mis teevad oma töö alati kenasti ära, mõnusalt kreemised ja kauakestvad huulepulgad ning All about the nudes lauvärvipalett, mida kasutasin pea aasta aega igapäevaselt ja sõbrannalegi soovitasin :)

  ReplyDelete
 3. Essence toodeid olen kasutanud juba pikka aega ning olen ikka veel imestunud, et nii taskukohase hinna eest saab nii võrd häid tooteid. Ma ei ole kunagi Essence toodetes pettunud. Siiralt alati soovitan ka oma sõpradele tähelepanu pöörata sellele kauba brändile. Minu Essence toodete favoriidid on kindlasti küünelakkid, laovärvid ja ripsmetušš. Eriti meeldib see, et igakord kui ma Essence toodete juurde lähen (enamasti välismaal) leian ma alati midagi erilist ja huvitavat mida ma kusagil mujal näinud ei ole.

  ReplyDelete
 4. Olen proovinud paari Essence'i toodet, kuid olen peaaegu alati väga rahule jäänud. Huulepulkade toonivalik on tõepoolest äärmiselt lai. Samuti on koostis väga mõnus ja ei jäta huulele absoluutselt kuivatavat või mingit ebameeldivat tunnet. :)

  ReplyDelete
 5. Essence'i toodetest olen kõige rohkem proovinud erinevaid huulepulkasid ja olin väga üllatunud hinna ja kvaliteedi osas. Toonide valik on nii lai ja püsivad päris ilusti peal. Mulle meeldib! :)

  ReplyDelete
 6. Olen proovinud erinevaid ripsmetušše, üks parem kui teine! :) Lisaks ka küünelakid kuuluvad mu lemmikute hulka.

  ReplyDelete
 7. Ütlen ausalt, et ei ole väga palju essence tooteid kasutanud, aga nende küünelakid on suurepärased ja nii palju kui ma nende tooteid poes endale peale proovinud olen, on need alati väga ilusad olnud ja hästi “toiminud” . Aga nende hinnad sellise kvaliteedi kohta on ju super taskukohased!
  Annemari

  ReplyDelete
 8. Olen proovinud ja kiidan väga! �� Hinnad super soodsad ja kvalikteet vägagi hea! Kahju, et haapsalus pole võimalik essence tooteid soetada. ��

  ReplyDelete
 9. Olen proovinud Essence tooteid, lemmikud on huulepulgad, kulmugeel ja ripsmetuššid.

  ReplyDelete
 10. Essence on alates selle tulekust Eestisse mu üks lemmik brände olnud. Kvaliteet on super ja hinnad taskukohased :)

  ReplyDelete