Sunday, December 17, 2017

Jõulude wishlist...

Hei, kaunitarid!
Kuna jõuludeni on jäänud kõigest NÄDAL (!), on viimane aeg jagada oma soove ka siin blogis! Ehk mõni päkapikk paneb tähele või kui mitte, tuleb ise endale päkapikku mängida! ;)


Brand Brilliance on raamat, mille olen viimastel kuudel päris põhjalikult läbi töötanud ning olen sellest täiesti vaimustuses! Kuna Fiona Humberstone kirjutas aga enne Brand Brilliance avaldamist ka raamatu How To Style Your Brand, tahaksin kohe kindlasti oma riiulile ka seda. Soovitan soojalt tema raamatuid!
Kui nägin Linda Lingi Instagramis tema imelisi lokke ning sain teada, et need on tehtud Femell Curling Wand'iga teadsin kohe, et selle pean mina saama ning ära katsetama! Nimelt ei püsi minu juustes pea ühegi seadmega tehtud lokid ning lokkide tegemisest olen juba loobunud. Kuid ehk mõni abivahend siiski suudab püsivaid lokke mu juustesse teha...?
Kiehl's on bränd, millest olen kuulnud nii palju, kuid ometi pole ma Mitte Ühtegi toodet veel neilt katsetanud. Kuigi huvitavaid tooteid on neil rohkem, kui sõrmede ja varvaste peal kokku lugeda suudaksin, jäi viimati silma erikollektsioonist Kate Morossiga koostöös tehtud kehakreem.
The Flower Year raamat jäi samuti mulle silma Instagramist, sedapuhku Anna Elisabethi omast, ning peale kiiret tutvumist raamatuga internetis panin selle koheselt oma soovide listi kirja. Niivõrd kaunis, inspireeriv ning kindlasti vaheldust tavategemistele pakkuv raamat.
Beauty Blender kuulub minu lemmikute hulka juba mõned head aastad. Beauty Blenderi komplekt on arvatavasti iga ilusõbra unistus, minu oma igatahes kindlasti!
Stradivariuse e-poodi sirvides jäi mulle silma Friends dressipluus. Friends on kindlasti üks minu lemmiksarju - täpselt selline sari, mille panen käima peale pikka päeva, et mõtted eemale saada ning veidi naerda. Sellepärast on selline dressikas minu meelest igati mõnus!
Kas olete kuulnud juba rõõmsat uudist? Smashbox on jõudmas Eestisse! Nende tooteid olen näinud kümnetes Youtube videotes ning mina olen igatahes väga elevil! Kõige enam ehk olen mõelnud endale tellida Primer Waterit ning sellepärast nende suurest valikust just see tänasesse wishlisti jõudis.
Zoeva pintslid... ma ei väsi neid kiitmast! Olen Rose Gold komplekti kasutanud juba päris pikalt ning uued pintslid kuluvad (hädasti :D) marjaks ära! Ideaalseks komplektiks on nende Rose Golden Complete Set!
Madara allahindlused rõõmustasid kõiki mõni päev tagasi, kuid minul oli täiesti hullumeelne päev parajasti käsil ning šoppama ma ei jõudnudki. Küll aga tahaksin nende valikust ära proovida Noora Pihlaja Drops Glow Boosteri.
Ning viimaseks sooviks on OPI küünelakid! Nimelt juhtusin üks päev nende värvivalikut üle vaatama ning ma avastasin meeletult palju kauneid toone! Näiteks Barefoot in Barcelona ning Tiramisu for two, mida näete ka pildil.

Mis Sinu wishlisti hetkel kuuluvad?

No comments:

Post a Comment