Saturday, January 20, 2018

Dove magusad dušivahud!

Hei, hei!
Kui väga ma seda nädalavahetust igatsesin! Uus aasta on täie hooga käima läinud ning põnevaid tegemisi ikka jätkub. Täna aga võtsin head mitu tundi blogimiseks ning tahtsin seehulgas jagada Teiega ka põnevat uudist Dove'lt - dušivahud.


Dove kirjutab: Uued dušivahud on kaubamärgi esimesed isevahustuvad kehapesu tooted. Need on nahka toitva koostisega, mis imendub sügavale nahakihtidesse ning aitab hoida ja taastada naha loomuliku niiskustasakaalu.
Sarja kuulub pirni- ja aaloelõhnaline Revitalizing Pear, pistaatsia ja mangooliga ekstraktiga Pampering Pistachio ning Deeply Nourishing vaht.
PS: Revitalizing Pear dušivaht võitis Anne&Stiil Ilulemmik 2017 auhinna!


Kuna pirni- ja aaloelõhnalise vahu kohta olin tänu Anne&Stiilile kuulnud, võtsin esimesena katsetamiseks just selle. Lõhn on sel päris magus, kuid meeletult hea! 
Kui potsik ise tundub esialgu üsna pisike, jätkub sellest tegelikult kindlasti pikaks ajaks (väidetavalt saab ühest pudelist üle 250 pumbatäie vahtu!). Tekstruurilt on vaht mõnus ning nahale seda kanda ja hiljem maha pesta kerge. Peale kasutamist on nahk pehme ning niisutatud, mina eraldi kehakreemi peale kandma ei pea.
Pistaatsia- ja mangoolialõhna kombinatsioon on taaskord ühest küljest väga huvitav ning teisest väga hea! Mõlemal vahul on aroom intensiivne ning püsib ka peale maha loputamist mõnda aega nahal. Deeply Nourishing vahtu ma katsetanud ega nuusutanud ei ole, kuna plaanin selle loosimise jaoks kõrvale panna! ;)


Näovahud on näopesemisvahenditest ühed mu lemmikud, kuid dušivahuga puutusin kokku esimest korda. Dove suutis mind üllatada ning kindlasti jään nende vahtusid edaspidigi kasutama. Eriti meeldisid mulle põnevad lõhnakombinatsioonid!

Kas Sina oled dušivahtu proovinud?

No comments:

Post a Comment