Wednesday, January 3, 2018

Loosiõnn naeratas: Dermosil ning Buduaar

Hei, armsad!
Imelist uut aastat! Et kõik Teie uusaasta soovid ning eesmärgid täituksid! Minul tõotab tulla igatahes üks meeletult põnev aasta ning ma ei jõua ära oodata kõike, mida sel aastal pakkuda on!
Detsembris aga avastasin toreda uudise. Nimelt võitsin Instagramis ühe loosi ning kuna kingikott oli rikkalik, mõtlesin seda ka Teile näidata!


Kingikotis oli väga põnevaid Dermosili tooteid. Minul enne Dermosiliga kokkupuuteid palju pole olnud, kuid seda suurem rõõm oli avastada kotist meeeeletus koguses testreid. Vau! Ning lisaks veel ka kataloog, mis kohe kutsus testreid katsetama ning seejärel uusi lemmikuid soetama.
Lisaks olid kotis ka kalender ning mõned täissuuruses tooted, näiteks mustsõstra kehakreem ning argaaniaõli šampoon. Läheb katsetamiseks!


Kingikotis leidus ka 2018 aasta Buduaar Body märkmik! Kindlasti väga armas ning kaunis abimees uueks aastaks!
Lisaks sellele, et mina nii rikkaliku kingikoti võitsin, sai samasuguse kotikese ka minu parim sõbranna. Suuresti tema pärast ma kingiloosis ka osalesin, nimelt oli ta mulle juba paar nädalat rääkinud, kuidas ta endale Buduaar Body märkmiku ikka tahaks... Võit läks igati õigesse kohta! ;)

No comments:

Post a Comment