Sunday, January 7, 2018

Lush magusad allahindlused!

Hei, hei!
Uue aasta algus toob kaasa lisaks kõigele muule ka suured allahindlused. Ning muidugi on allahindlused ka Lushis! Paljud tooted on 50% soodsamad, nii vannipommid, dušigeelid kui ka näiteks näo- ja juuksehooldus tooted. Astusin eile Ülemiste Lushist läbi ning mõtlesin oma leide Teile näidata.


Kuigi eelnevatel aastatel olen endaga kaasa toonud vähemalt kuus vannipalli (piinlik... :)), siis sel aastal ma vannipallidele otsutasin raske südamega ei öelda. Põhjuseks lihtsalt see, et tihtipeale unustan need sahtlipõhja ning eelmisest aastast jäi mul ära kasutamata õigel ajal lausa kaks. Siiski, vannisõpradele julgen nende vannipalle soovitada - nii mõnusad lõhnad ning värvidemäng vannis on ääretult kaunis! :)
Esimese asjana plaanisin endale soetada uue huulekoorija. Kahjuks olid tavalised huulekoorijad selleks ajaks juba otsas ning tahketest variantidest ma endale meelepärast kiiruga ei leidnud. Siis aga seadsin sammud juuksehoolduse juurde ning esimesena peatusid silmad pudelikesel, millel kirjas antistaatik juustele. Mu juuksed on alati elektrit täis, peamiselt just külmal talvel ning taolist toodet mina enne kuskil näinud polnud. Müüja oskas toodet ka soovitada ning sellepärast Sunny Side mu ostude hulka sattuski. PS: Sprei on kannikeselõhnaga! Nii värskendav ning tõesti "lilleline"!
Teiseks tooteks haarasin Grease Lightning ehk lihtsalt öeldes punniravi. Olen pikalt mõelnud teepuuõli soetamisele, kuna mu nahk on enamjaolt korras, kuid teatud aegadel mõned vistrikud ikka siia ja sinna tekivad. See toode teepuuõli ka sisaldab. Internetis on sellest vaid head räägitud, paljud mainivad, et just see on nende lemmik Lushi toode. Esmamulje on igatahes paljutõotav...

Eelmiste aastate leide Lushi allahindluselt võid näha SIIT ja SIIT. ;)
Kas Sina oled Lushi allahindlustelt midagi soetanud?

No comments:

Post a Comment