Friday, January 12, 2018

Parimad abimehed külmetuse korral!


Hei, hei!
Maad on katnud valge lumevaip, kappidest on välja võetud soojad joped, mantlid, parkad ning külmade tuuleiilide kaitseks on (loodetavasti ka Sinul ;)) selga pandud mütsid, sallid, kindad. Kuid ikkagi ei hüüa haigus tulles ning külmetusse jääda on kiirel tööperioodil paras piin.
Aasta lõpul suutsin endalegi jälle ühe "mõnusa" nohu külge haarata. Tegemisi oli siiski palju ning koju sooja teki alla puhkama jääda ei saanud. Täna näitan Teile ilutooteid, millega ennast "turgutan", kui nohu või köha tervist tabab.


Elizabeth Ardeni Eight Hour Cream huulepalsamist olen rääkinud ennegi. See on minu number üks abimees, kui huuled vajavad tugevalt niisutust või kui huulenurgad katki. Piisab ühest kasutustkorrast kui juba näed suuri muutusi. Minu suur lemmik! Et nahk vajab samuti tugevat niisutust, tõin välja kaks näokreemi. Tilk! Spoon me kreemi kannan näole enne magamaminekut ning Bioderma Sebium matistavat kreemi hommikul, see sobib hästi meigi alla.
Lush on minu üks lemmikbrände juba pikalt olnud, tänases postituses on Lushilt lausa kolm toodet! Eau Roma Water on ideaalne ja värskendav turgutus nahale, kuulub see ka minu igapäevasesse nahahoolduse rutiini. Charity Pot ja Grease Lightning on minu jaoks uuemad avastused Lushilt. Esimene on kehakreem, mis taaskord lõhnab väga hästi! Niisutav kreem imendub kiirelt. Grease Lightning on aga punnide vastaseks võistluseks suurepärane toode. Sedagi kannan peale kas õhtul enne magama minekut või väikese koguse enne meigi peale kandmist.

Ilusat nädalavahetust! :)

No comments:

Post a Comment