Thursday, February 1, 2018

Eestimaine veebruar: Goddess Luxuries kohvi-piparmündi koorija

Käes on... veebruar! Ning sel aastal on see kohe eriti eriline!
Juba varsti-varsti tähistame kõik koos Eesti sajandat sünnipäeva! Minule on see sündmuse igatahes väga tähtis ning tähistada kavatsen ma seda ka blogis. Nimelt toon Teieni veebruarikuus mitu-mitu põnevat postitust Eesti oma brändidest ning huvitavatest toodetest... Mina olen igatahes väga elevil! Ning juba siinkohal ütlen kõva häälega "aitäh!" kõikidele brändidele, kes minu plaaniga kaasa tulid. Kniks!

Alustame siis kohe esimesest brändist, mis kõlab tõeliselt kaunilt ning isegi veidi sensuaalselt - Goddess Luxuries.


Mmm kohvi-piparmündi kehakoorija, kas ei tundu mitte põnev?
Goddess Luxuries saatis mulle mõni aeg tagasi testimiseks põneva kehakoorija ning sellest Teile täna pikemalt jutustangi. Nimelt on Goddess Luxuries Eestimaine  firma, mille valikust leiad põnevaid kehahooldustooteid, küünlaid, meigitooteid, vannitooteid... Ning kõiki neid iseloomustavad imekaunid pakendid ning põnevad lõhnad!


Näo- ja kehakoorija esimesel nuusutamisel olin ma võlutud! Esiteks, kohvihoolikuna armastan juba värske kohvi lõhna, kuid segatuna sisse veidi piparmünti... Veelgi parem!
Koorija tuleb mustas, palmilehtedega kaunistatud (kui stiilne!) pakendis, mida on lihtne ka märgade kätega avada ning sulgeda - see on kindlasti suureks plussiks. Koorijat kulub korraga võrdlemisi vähe, niisiis eeldatavasti jätkub pakikesest pikaks ajaks. Õrnema nahaga neidudele võib see olla veidi karmitoimeline, nahk vajab peale kasutamist niisutust. Kuid peale koorija kasutamist jääb nahk siiski mõnusalt pehme ning sile. Kuigi infona on kirjas, et toodet võib kasutada lausa 3-4 korda nädalas, kasutan mina seda korra või kaks, näol ühe korra. Toode on rikastatud E-vitamiini, kookos- ja mandliõliga. Mida veel tahta!?

No comments:

Post a Comment