Thursday, February 8, 2018

Eestimaine veebruar: Hetk Iseendale

Kui tihti võtad Sina endale hetke? Ühe hetke lihtsalt niisama olemiseks, enesekeskis mõtisklemiseks... Üha kiirenevas maailmas, kus üks mure või kohustus ajab teist taga, on endale hetke pühendamine lausa hädavajalik.


Hetk Iseendale on armas Eesti bränd, mille valikust leiad Hetk Iseendale märkmike, lapse esimeste tähtsamate sündmuste ülespildistamiseks mõledud fotokaarte ning beebi esimese eluaasta raamatuid. Mina räägin Teile veidi just Hetk Iseendale märkmikust.
Ennast väärtustav ja armastav inimene teeb selgeks oma vajadused ning pürgib oma unistuste poole iga päev. Meie toodete vahelt leiad inspireerivad ja jõudu andvad mõtteterad. Kõik meie tooted on eestikeelsed. Hetk Iseendale tooted on mõeldud täisväärtuslikuma elu poole pürgijale. Kõik tooted on tehtud hoole ja armastusega just Sinule. 
Märkmike on saadaval mitmetes erinevates toonides!


Iga hommiku saad alustada märkmikus mõnele küsimusele vastamisega.  Mida sa ootad algavast päevast? Puhas leht igal hommikul. Uus algus. Päeva lõppedes saad tervest päevast teha väikese kokkuvõtte. Nii alustad iga hommikut ning lõpetad iga õhtu võttes ühe hetke enda jaoks - hetke iseendale.
Mulle väga meeldib, et märkmik keskendub just Sinule. Sest muutus algab alati just Sinust endast.


Hetk Iseendale märkmik on ideaalne kingitus kas kallimale, sõbrale/sõbrannale või iseendale. Kindlasti hea idee sõbrapäevaks! ;)

Aitäh, armas Hetk Iseendale tiim, selle kauni märkmiku eest! 

No comments:

Post a Comment