Wednesday, February 28, 2018

Eestimaine veebruar: Kirjastus Seik Tegude kalender

Hei, hei!
Kaks Eestimaist postitust ühel päeval? Just nii! Jutustan Teile nüüd ühest motivatsiooni tekitavast ning tegutsema sütitavast kalendrist!


Kirjastus Seik loob kalendreid ning põnevaid raamatuid, mis pakuvad seiklusi ning rõõmu kõigile. Valikust leiad erinevaid tegevusraamatuid näiteks paaridele või sõbrannadele. Ühe neist loosisin Eestimaise veebruariga seoses ka Instagramis välja!
Täna aga jutustan Teile veidi lähemalt põnevast tegude kalendrist. Kalendris on iga päeva juurde lisatud tegu, mida päeva jooksul täita. PS: Selle aasta tegude kalendrid on hetkel saadaval poole hinnaga! Ära maga lahedat võimalust maha! ;)


Mina valisin valikust Anne Hanni seinakalendri. See on minimaalse disainiga ning sobib minu tuppa kui valatud. Saadaval on ka armsate joonistatud loomakestega kalender ning looduspiltidega kaunistatud kalender. Lisaks seinakalendritele saad soetada ka lauakalendri ja/või disainikalendri. Lähemalt vaata SIIT.


Kuna mina sain oma kalendri kätte eile, otsustasin "tegutsema hakata" esimesest märtsist ehk juba homsest. Nii lahe on mõelda, et iga päeva saadab uus seiklusterohke või armas tegu! 

1 comment: