Saturday, February 3, 2018

Eestimaine veebruar: Kukupesa põnevad postrid

Hei, hei!
Tänase postituse idee sündis üsna ootamatult. Nimelt nägin mõni päev tagasi, et käimas on Kukupesa soodustused (-50%!) ja loomulikult lõid minu silmad särama! Kuna Kukupesa näol on tegemist ühe toreda Eesti brändiga, ongi teine Eestimaine postitus just sellest!


Kukupesa loob imekauneid disaine postritele, kaartidele, kutsetele. Nende valikust leiab oma lemmiku(d) iga inimene! Lahedad ütlused, kaunid disainid, värvilised mustrid... mida vaid soovid! Disaine saab tellida erinevates suurustes ning mugavalt saad kaasa tellida koheselt ka sobiva pildiraami. 


Mina tellisin endale kaks postrit. Esimene on põnev Suminagashi poster, mis tähendavat "voolavat tinti" Kukupesa kirjutab, et Suminagashi on iidne Jaapani kunst, mille abil tekitatakse üksnes vee ja tindi abil paberile lummavaid marmormustreid. Mina mõtlesin seda kasutada peamiselt oma blogi piltidel, nii et seda võite kindlasti tulevikus näha veelgi! ;)
Teine poster on aga vägagi teemakohane Eesti kaart. Valgel taustal olev must Eesti kujutis on imekaunis ning selle leiab kindlasti peagi minu seinalt!

No comments:

Post a Comment