Sunday, February 11, 2018

Eestimaine veebruar: Kuma ehted

Hei, hei!
Kuma kauneid liblikaid olete arvatavasti kõik Te näinud. Niivõrd ilusad aksessuaarid lihtsalt ei jää kahe silma vahele. Seepärast oli Kuma üks esimestest brändidest, kes Eestimaisele veebruarile mõeldes silme ette ilmus. Nende tooteid olen ma imetlenud juba head mitu aastat ning lisaks kannab üks kaunis liblikas minu mõeldud nime!


Lisaks kaunitele liblikaprossidele, pakub Kuma ka laias valikus käsitsi valmistatud energiakeesid. Iga kee tuumaks on vääriskivi ning vastavalt selle omadustele on kõikidel keedel erinev energia, mida ta kandja ellu aitab tuua.
Mina valisin imelisest valikust (väga) suure vaevaga välja energiakee "Armastus". Roosa kvarts on armastuse kivi, mis lisaks oma imearmsale välimusele aitab ellu tuua õnne, sensuaalsust, romantikat. "Love" kõrval ilutsevad ka energiakeed nagu "Safety", "Strength", "Balance"... Ning veel palju muud! Need on tõesti imekaunid ning omanäolised ehted!


Pisikesed liblika-kõrvarõngad jäid mulle mõni aeg tagasi silma ning oi, kui õnnelik ma olen, et päris oma paar minulgi olemas on. Jällegi, valiku tegemine võttis tükk aega, sest üks liblikapaar on kaunim kui teine...
Kõrvarõngad on väiksemad versioonid Kuma liblikatest. Minu paari nimeks on "Prosperity" ehk tõlgituna "õitseng" või "küllus". Taaskord on liblikad käsitööna valmistatud. Kuma kirjutab, et neid kõrvarõngaid kandes võib sinu ellu sattuda erilisi kingitusi, üllatusi... Eks me näe! ;)


Kuma on vaieldamatult üks mu lemmikbrände Eestis! Niivõrd unikaalsed, kaunid ning erilised aksessuaarid ehivad iga naist! Samuti on Kuma valik ideaalne kingituste leidmiseks! ;)

No comments:

Post a Comment