Tuesday, February 6, 2018

Eestimaine veebruar: Ontic Minerals kosmeetika

Hei, hei!
Täna tutvustan Teile üht ülimalt kauni disainiga ning laia tootevalikuga Eesti ilubrändi. Mina olen igatahes väga elevil, kuna tooteid olen katsetanud nüüdseks mitu nädalat ning... rääkida on palju!
PS: Tänane postitus tuleb pikk, nii et haara kõrvale tass kohvi või teed, mõnus snäkk ja... siit see tuleb!


Ontic Minerals on Eestimaine mineraalkosmeetikabränd, mille valikust leiad nii puudreid, lauvärve, põsepunasid, särapuudreid, päikesepuudreid kui ka huulepulki ning isegi pintsleid! Mitmed Ontic Mineralsi tooted on tunnustatud iluauhindadega. Kosmeetika on puhas ja looduslikult ehe. Tooted sisaldavad looduses esinevaid mineraale, mis ei tekita nahal ebamugavustunnet ning millel on põletikuvastane toime.


Pakki avades olin pehmelt öeldes pahviks löödud! Nii palju imeilusaid tooteid! Katsetamine algas samal õhtul ning mõni toode on sellest õhtust alates mul igapäevaselt kasutuses olnud. Kohe aga lähemalt! ;)Alustame lauvärvidest...
Ülemisel pildil, äärmiselt kaunis pakendis, on Earth Mix lauvärvipalett. Pakend on tugev ning kinnitub magnetiga. Kohe esimesena jäi mulle silma kleepsukene "Anne&Stiil Ilulemmik 2017". See oli ka põhjus, miks tootest enne häid sõnu olin lugenud ning miks toodet esimesena katsetama asusin.
Sinine pole meigis otseselt minu mugavustsooni kuuluv toon. Seda üsna põhjendamatult, sest tegelikult sobib sinisilmsetele sinine lauvärv väga kenasti, sest see toob silmade tooni kaunilt esile. Seepärast mõtlesin ikka erinevaid looke katsetada ning ma olen juba kergelt sellesse paletti armunud. Lisaks särtsakale sinisele on paletis esindatud veel õrn heleroosa ning pruun. Kõikidel on äärmiselt hea pigment (esimesel katsetusel oli see tõeline vau moment!) ning püsivus. Soovitan soojalt!


Ega teisedki lauvärvid imekaunile paletile alla ei jää... Pakis olid ka Show me passion ning I think I'm pink lauvärv. Esimene neist, taaskord, on totaalselt teine minu tavapärasele toonivalikule ja seda ma veel veidi pelgan. Kindlasti aga efektseks meigiks hitt! 
Tooninime I think I'm pink pakendil nähes olin esialgu veidi kohmetu. Arvatavasti olen roosa... mis värv see võiks küll olla? Karpi avades aga pidin tõdema, et värvile on pandud ideaalne nimi! Just selline veidi roosakas, samas kergelt lillakas, samas jällegi nii hele, et võib ka ehk veidikese valge alla liigitada. Kuid roosa kumab kõige enam välja. Kasutan seda tooni pea igapäevaselt oma silma sisenurkades highlightimiseks, sest oma heleda tooni ning sära tõttu on see sära lisamiseks ideaalne! Lisaks on püsivus taaskord imetlusväärne!


Veidi suuremad topsikud peitsid endas särapuudrit, põsepuna ning päikesepuudrit.
Mina olin varasemalt kiidusõnu Ontic Mineralsi Pearl särapuudri kohta kuulnud. Olen kirjutisi näinud mitmes blogis ning kuskilt jäi isegi silma, et see olevat sama hea kui armastatud theBalmi Mary-Lou Luminizer. See ilmselgelt kergitas koheselt mu ootusi!
Pakendis näeb highlighter välja üsna tume. See tekitas esimesi mõtteid, et kas minu nahale (mida on võrreldud luigega, kuid päris nii hull see asi nüüd ka ei ole...) on toon õige või sobiv. Õnneks minu kahtlused hajutati ning värv sobib väga kenasti. Nahale kandes on see pigem loomulik särapuuder ning igapäevaseks, lihtsaks ja naturaalseks meigiks on tegemist ideaalse tootega. Annab terve ning kumava jume. Minule, kes on harjunud särapuudrit ikka korralikult põsesarnadele kandma, võib toode veidi lahjaks jääda. Kujutan aga ette, et suvel, kui nahal vaid paar meigitoodet, saab sellest särapuudrist lemmik!


Mineraalne päikesepuuder võitis Anne & Stiili iluauhinna aastal 2012. Mina sain testimiseks kauni tooni Sunblessed, mis taaskord heleda nahaga kaunilt kokku käib.
Etteruttavalt ütlen, et kui postituse alguses kirjutasin tootest, mida testimise alustamisest saati iga päev kasutan... see! Tugev pigment, õrn, kuid mitte ülepakutud kogus sära. Lihtne hajutada ning püsib nahal terve päeva. Korraga kulub vähe ning peale kanda on lihtne. Kas pean midagi veel lisama? Super toode!

Mineraalne põsepuna toonis You make me blush on üsna hele ning armas roosa. Taaskord hea igapäevaseks meigiks. Minu jaoks seda vau-efekti, mis lauvärvide ja päikesepuudriga, ei tekkinud, kuid kaunis on see siiski ning kasutust saab regulaarselt. Nahal hajutada on kerge.


Nii tore üllatus oli avastada pakist ka kolm pintslit, mis kõik näevad äärmiselt luksuslikud välja! 
Kõige pisem kaunitar on lauvärvipintsel. Oma väikese kuju tõttu on sellega väga mugav kanda lauvärve kas üle terve lau või silma sisenurka ja kulmuluule sära lisamiseks. Just viimaseks kasutan seda igapäevaselt. Sellisest pintslist ma puudust olingi tundnud!

Kõige suurem, puudripintsel, on minul üsna tagasihoidlikult kasutust saanud. Põhjus selles, et see on minu nahal karedavõitu ning kipub ajama karvu. Ehk peale paari kasutuskorda see probleem kaob.

Viimane, särapuudripintsel, on taaskord mul absoluutselt igapäevaselt kasutuses, kas Pearl highlighterit või mõnda muud särapuudrit peale kandes. Täpselt paraja suurusega põsesarnadele ja kogu näole sära lisamiseks. Lemmik!


Vau, Ontic Mineralsi tootevalik suutis mind üllatada ja mitte vähe! Olen leidnud endale mitu uut lemmikut nii silmadele, näole kui ka isegi pintslite seast. Ning tõeliselt lahe, et tegemist on just Eestimaise brändiga!
Aitäh, Ontic Minerals, nii rikkaliku pakikese eest!

No comments:

Post a Comment