Tuesday, February 20, 2018

Eestimaine veebruar: Studio Hõbe helkivad herilased

Hei, hei!
Täna on mul ülimalt hea meel kirjutada veidi armsast brändist Studio Hõbe! Studio Hõbe valikust leiad sooje mütse, salle, kindaid ning kõik need on kaunistatud imekenade helkivate putukatega. PS: Putukaid on võimalik ka eraldi soetada. ;)


Nii kaua kui ma mäletan on minu suurimaks hirmuks suvel olnud herilased. Aastaid tagasi jooksin kauguses herilast kuuldes tuppa või varjusin mõne suurema ja tugevama inimese taha, jalad ning käed värisemas. Jäätist päikeselisel päeval õues sööma mina nõus ei olnud. Mäletan seika, kus ootasin kolm tundi esikus vanemate koju jõudmist, kuna olin elutoa aknal herilasepoissi märganud. Aastate möödudes on minu hirm küll veidi vähenenud ja ratsionaalne mõtlemine lapseliku õuduse asendanud, kuid päris üle ma sellest siiski saanud ei ole. Siiani oskan eristada meetrite kauguses lendleva putuka tema põrinat kuuldes - kas tegemist on mesilase, herilase või mõne ohutuma tegelasega... Võin seda lausa oma salatalendiks nimetada! ;)


Huvitaval, kuid igati lahedal kombel leidsin pakikesest justnimelt Studio Hõbe kaunite herilastega ehitud kindad ning ka helkiva herilase prossi. Meenusid kõik minu õudusest pakatavad mälestused seoses herilastega, kuid näole ilmus vaid lai naeratus. Sest sellesamuse õuduse asemel vaatavad mulle vastu kaunid ning lausa armsad herilasepoisid. Hetkel on muidugi hea neid armsateks nimetada, kui lähiajal pikast unest nad ärkamas pole... ;)


Nagu juba mainitud, ei hiilga putukad vaid oma iluga. Õhtuhämaruses saavad neist vajalikud abimehed! Kui helkur veel Sinu jope või mantli küljest puudub, siis kindlasti on viimane aeg see sinna lisada! Või soetada justnimelt Studio Hõbe kaunis aksessuaar, mis lisaks helkivale omadusele veel eriti stiilne on!



Armsad käpikud on valmistatud käsitsi naturaalsest meriino lõngast. Sees on neil mõnusalt soe ja pehme vooder. Koeraga sai peetud pikk lumesõda ning käed olid soojad ning külmetama ei hakanud. Niiet - katsetatud, proovitud, heaks kiidetud!


Mina olen oma Studio Hõbe kinnastega väga, väga rahul! Taaskord imetore Eestimaine bränd, mis võlub oma kauni disaini ning hea kvaliteediga.

No comments:

Post a Comment