Friday, February 16, 2018

Eestimaine veebruar: Turbliss nahahooldus

Hei, armsad!
Kaunist reedet ning veel ilusamat nädalavahetust! Eestimaine veebruar on juba umbes poole peale jõudnud ning täna räägin ma teile veidi Turbliss toodetest.


Turbliss on kosmeetikafirma, mis on toonud turule oma Eestimaise turbakosmeetika. Toodetes kasutatakse Eesti rabadest pärit turvast, mis hoiab endas inimorganismile kasulikke humiinaineid. Kõige tuntumad Turblissi tooted on justnimelt nende põnevad turbamaskid, milles leidub nahale kasulikke aktiivaineid. Turbamaskid on sügavpuhastavad ja samal ajal ka sügavniisutavad. Mina aga katsetasin hoopis põnevat rabavett!


Sära andev rabavesi 24K kullaga... kui luksuslikult see kõlab!
Turbliss kirjutab: 100% puhas turbavesi rikastatud 24karaadise kullaga. Niisutab, silub kortsukesi ja tõstab naha elastsust. Kullaioonid kiirendavad naharakkude ainevahetust ja vähendavad naha vastuvõtlikkust põletikele ning allergiatele, aidates seega kaasa nahakudede taastumisele. Helendab pigmendilaike. Vähendab punetust ja ahendab poore. Värskendab, toniseerib ja annab nahale kauni kuldse sära. 
Luksuslikuks saab nimetada ka toote välimust. Lisaks pudelikeses toimuvale värvide mängule, on ka pakend kaunistatud peenete detailidega. Taoline pudelike ei jää riiulil kindlasti märkmatuks.
Veidi aega tagasi kasutasin igapäevaselt Turblissi rabatoonikut. Niisutasin sellega õhtuti nahka, hommikuti sobis rabavesi kergeks värskenduseks. See oli mu tõeline lemmik! Ning ega kullasäraga rabavesi alla jää, vastupidi! Sära annab nahale kauni kuma ning mõjub lausa kuninglikult.
Rabavett või pihustada ka juustele ning riietele. Lisaks on see õlivaba.

PS: Leidsin Turblissi lehelt sellise nipi: Toode on kindlasti väga väärtuslik leid pruutidele, kes soovivad end õrna kullauduga ümbritseda, kartmata õli tilkumist kleidile.
Turblissi sära andev rabavesi on võitnud Buduaari iluauhinna! 


Lisaks näohooldusele on Turblissi valikus ka tooteid juustele ning kehale. Pakis peitus pisike pinguldav ja ergutav kehaõli. Sel on looduslik, kergelt kadakahõnguline aroom. Nii mõnus ja kodune! Õli niisutab ning turgutab kuiva nahka, imendub kiirelt.

Kui Sinul tekkis huvi Turblissi põnevate toodete uudistamiseks, mine ruttu turbliss.ee lehele, sest seal on käimas allahindlused! ;)

Musta turvast näkku! :)

No comments:

Post a Comment