Monday, February 26, 2018

Sünnipäeva soovid...

Hei, hei ning kaunist uut nädalat!
Mõned päevad tagasi jõudis reaalsus mulle kohale. Juba selle nädala lõpus on mul jälle sünnipäev! Olen vabariigi sünnipäeva tähistamisega ning kõikide muude tegemistega nii hõivatud olnud, et enda tähtis pidupäev kippus ununema.
Sünnipäeval on hea aeg panna kirja oma pisemad ning suuremad unistused. Leian, et enda soovide kirja panemine on igati tore ning seepärast neid teiega täna jagangi... :)


Isepruunistamine on minu jaoks pigem võõravõitu teema. Olen küll mõnda toodet katsetanud, kuid ükski neist pole lemmikuks kujunenud. Kuid Vita Liberata isepruunistavad tooted on nii palju kiitust kogunud, et ehk leiaksin sealt endale mõne uue lemmiku...?
Lisa Kroeberi imekauneid lindudega kõrvarõngaid nägin juba mõned kuud tagasi ühel poeletil, kuid kiirustamise tõttu need minust sinna jäid. Kui aga üks kõrvarõngapaar on nii kaua minu mõtteis olnud... ;)
Ma pole kunagi olnud suur pusade kandja, kuid viimasel ajal olen need justkui enda jaoks avastanud. See Calvin Kleini eksemplar tundub niiii mõnus ning loomulikult kaunis. Ideaalne Eestis igaks aastaajaks!
Equa tutvustas mõni aeg tagasi oma uut kaks-ühes pudelit, mis sobib hästi ka smuutidele. Just selline pudel on minul puudu...
Mõni aeg tagasi sain Marsaana pressipäeval endale kaunid lokid GHD toodetega. Sain ise veenduda nende kvaliteedis ning loomulikult kuluksid uued lokitangid marjaks ära. Olen uute tangide ostmist juba paar aastat edasi lükanud... häbi-häbi.
Minu kapist ei puudu pehme, soe hommikumantel. Kuid kevadistel ning suvistel hommikutel on see liialt soe ning siis ihkaksin hoopis kaunist satiinist hommikumantlit. Siiani pole ma aga seda õiget leidnud.
Helikvaliteet on minule kõrvaklappide puhul ülioluline! Beats on kõrvaklappide tootmises esirinnas ning häid sõnu olen ma kuulnud küll ja veel. Lisaks on need nii stiilsed!
Ning viimaseks üks raamat, millest olen sotsiaalmeedias niii palju kuulnud ning mille paarisõnalised katkendid juba mõttelõnga veerema viivad. Elina Naani "Lukuga päevik" on kindlalt minu lugemisnimekirjas!

No comments:

Post a Comment