Thursday, March 15, 2018

Abi kevadväsimuse vastu - Lumi Superbloom silmaseerum...

Hei, armsad!
Eestimaisel veebruaril tutvustasin Teile kahte Lumi toodet, kuid kaks tükki on minu riiulile veel kogemuste jagamist ootama jäänud. Esimeseks Superbloom silmaseerum. 
PS: Loe Lumi brändi ning kahe Lumi toote kohta veidi lähemalt SIIT!


Kellel eelmine Lumi postitus kahe silma vahele millegi tõttu jäi, tuletan meelde, et Superbloom sari on mõeldud nahale sära lisamiseks ning elujõu taastamiseks. Lumi kirjutab, et Superbloom on maagiline looduse fenomen, mil täiuslikud ilmastikuolud panevad kõrbes, kus tavaliselt valitseb põud, õitsema silmipimestava lillemere.
Lisaks silmaseerumile kuuluvad sarja näoseerum, näovesi ning eelmises postituses kajastatud geelkontsentraat.


Seerum on pakendatud kaunisse pakendisse, mis täiendatud roll-on kuulikesega. See teeb toote pealekandmise väga mõnusaks ning külm kuulike värskendab silmaaluseid veelgi enam. Eriti, kui säilitada toodet külmkapis!
Silmaseerum on sobilik kõikidele nahatüüpidele ning kasutada võib seda nii hommikul kui õhtul. Vastavalt Lumi juhistele, hakkasin esialgu toodet kasutama ükskord päevas ning "harjudes" juba kaks korda. Tootel on tagasihoidlik mündi aroom, mis tuleneb tootes olevast jahutavast ja ergutavast musta mündi veest.
Tumedate silmaalustega olen mina võidelnud juba... aastaid. Pidevalt kiirustades ja uneaega kaotades on tumedad ringid kerged tekkima ning heledal nahal paistavad need koheselt välja. Lumi toode tõesti aitab, järjepideval kasutamisel, tumedate ringide vastu võidelda ning õrna naha elujõudu taastada. Nahk on värskem, säravam. Seepärast on Superbloom seerum i-de-aalne abimees! Eriti just hetkel, kui kevadväsimus vaikselt ennast peale suruma hakkab...
Seerum on mõeldud ka vananemisilmingute ennetamiseks. 


Kui oled hädas tumedate silmaalustega, pööra oma pilk Eesti looduskosmeetika brändi Lumi poole! Roll-on pudelike on suurepärane abimees, mida on oma väikese pakendi tõttu mõnus ka kaasas kanda, kui nahk vajab intensiivset turgutust!

No comments:

Post a Comment