Wednesday, March 21, 2018

Kevadine JOIK kehapalsam!


Hei ning kaunist kevade algust!
Kui eile vaatasin aknast välja veel üsna skeptilise pilguga ja imetasin, et kus see kevad on, siis täna oli päike mõned hetked kõrgel taevas ning see muutis ka minu tuju koheselt rõõmsamaks! 
Täna räägin Sulle toredast JOIK kehapalsamist, mis mulle mõni aeg tagasi testimiseks saadeti ning millest nädalavahetusel kevadised pildid jäädvustasin.


JOIK uus kehapalsam sisaldab ohtralt makadaamiapähkliõli, kookosõli, mangovõid - kui palju häid koostisosi! Lisaks ei saa mainimata jätta lõhnakombot - apelsin ja münt. Midagi uudset, kuid väga mõnusat! Mõlemad lõhnanoodid on võrdselt esindatud. Peale lõõgastavat vanni kreemi peale kandes on hommikulgi veel nahal lõhna hästi tunda. 
Konsistentsilt on kreem väga mõnus - erinevalt paksudest kehakreemidest imendub see kiirelt ning kulub seda üpris vähe. Peale kasutamist on nahk pehme ja siidine veel pikka aega. 
JOIK on Eestimaine bränd, kes kasutab toodetes looduslike ja nahasõbralikke koostisosi. Kõik tooted on vähemalt 98% looduslikud! Nende tooteid ei ole loomade peal testitud! ;)

No comments:

Post a Comment