Saturday, March 17, 2018

Kinetics küünelakkide kevadkollektsioon "Nude Different"

Hei, hei!
Laupäev on ideaalne päev, et võtta aeg maha ning jutustada Teile ühest põnevast brändist. Kas Teile kõlab Kinetics tuttavalt? Ausalt öeldes kuulsin mina Kineticsist esimest korda siis, kui bränd mulle kirjutas ning uut kollektsiooni tutvustas. Kuid seda põnevam oli tooteid katsetada!


Uues "Nude Different" kollektsioonis on kaheksa elust inspireeritud tooni. Kollektsiooni kirjeldusest jäävad silma sõnad "elevus, rahu, igatsus". Kuidas me kõik elame erinevates paikades üle maailma, kuid tunneme samu emotsioone. Seda võib välja lugeda ka toonide nimedest.


Inner peace - kõige heledam värv kollektsioonist, portselanikarva toon. Ühtlasi oli see ka esimene lakk, mida enda küüntel proovisin. Kiirelt sai see üheks minu lemmikuks! Inspiratsiooni lakiks sai Kinetics portselannukkudelt.
Skin to skin - Pastelse roosa ning valge vahepealne toon. Lakk, mis tõesti sobib igaks päevaks ning iga riietusega. Inspiratsiooni on saadud roosa liivaga randadest Bahamadel ning Sardiinial.
Ivory Night - Kaunis helehall. Laki tutvustusest jäi mulle silma lause "it’s a nice choice for anyone feeling more angelic than devilish." ;) Taaskord üks minu lemmikutest toonidest kollektsioonis.


Pure Instinct - Armas, veidikene virsikukarva roosa. Üsna tagasihoidlik ning samuti igaks toimetuseks sobiv toon. Inspiratsiooniks roosad lilled nagu roosid, daaliad, tulbid.
Nude Different - Karmellikarva nude, millest kollektsioon ka endale nime on saanud. Kui esialgu veidi seda tooni pelgasin, sobib see tegelikult ka minu heleda nahaga väga mõnusalt. Inspiratsiooniallikaks karamellikaste! :)
Naked Truth - lillakas mauve. Oooh, kuidas ma selliseid toone armastan - küüntel, huultel, põskedel... Jah, palun! 


Highly Unlikely - veinipunane, millesse segatud veidikene sära. Mitte päris see "minu" toon, kuid hoolimata sellest kaunis. Kinetics ütleb, et toon sobib hästi nii kulla kui hõbedaga ning vastu vaielda ei saa.
So Much And More - kõige tumedam toon kollektsioonis, pruunikas punane. Kuigi Nude Different on selle aasta kevadkollektsioon, kannaksin mina seda marjatooni pigem sügisel, mil lehed langevad ning päike juba jälle madalamalt paistab...
Üheksas lakk, mis minu karbikesse oli poetatud, on Kinetics Solar Gel pealislakk. Sõnast "gel" ei tasu end hirmutada lasta, sest tegemist ei ole päriselt geellakiga. Kinetics pealislakist on kiirelt saanud minu uus lemmik!


Kinetics lakid on viimasel kuul olnud ainsad lakid, mille järgi olen haaranud. Esiteks, need püsivad minu küüntel kaunina umbes viis päeva ning see on minu jaoks juba hästi! Kuivavad need kiirelt ning üle kahe kihi lakki küüntele lisama ei pea. Lisaks on toonid tõesti niivõrd kenad, üks ilusam kui teine. Olen nude-toonide fänn ning seepärast on see kollektsioon ideaalne!
Eestis saab Kinetics lakke osta Debenhamsist. Kui esialgu eeldasin, et hinnad küündivad üle kümne euro, on tegelikult ühe laki hinnaks vaid 6.50!
PS: Kollektsioon on saadaval vaid kaks kuud, sest mais on tulemas juba uued ja põnevad lakid!

No comments:

Post a Comment