Monday, March 12, 2018

L'Oreal X Balmain huulepulgad

Hei, armsad!
Mõni aeg tagasi tutvustas L'Oreal Paris oma uut huulepulkade erikollektsiooni, mis valminud koostöös Pariisi moemajaga Balmain. Loomulikult olid kõik ilusõbrad, mina nende hulgas, äärmiselt põnevil.
MyLook saatis mulle mõned huulepulgad testimiseks ning suure rõõmuga tutvustan neid täna Teilegi.


Huulepulgad näevad ülimalt šikid ja stiilsed välja! Musta ning kullaga kaunistatud pakend jätab hinnalise mulje ning kindlasti ei ütleks esimese pilguga, et huulepulkade hind tegelikult igati soodne on. Mustaga kaetud huulepulgad, mis minule testimiseks saadeti, liigituvad sõna Couture alla, kuid Balmainiga koostöös loodud kollektsioonist leiad ka Safari ning Rocki, mis veidi julgemad ning väljakutsuvamad toonide poolest.


Kõige heledam, Confidence, on õrn heleroosa, mis kaunistatud kuldse säraga. L'Oreal ise kirjeldab seda kui matt roosa kuld. Sobib see imeliselt heledale nahatoonile ning oma õrnusega jätab loomuliku, kuid siiski väljapeetud mulje. Pigment pole just kõige tugevam, rohkem tuleb esile kuldne sära kui huulepulga roosa värv. Samas on sel oma võlu, olen huulepulka kandes saanud mitu komplimenti. Confidence on veidi salapärane, müstiline, kuid samas armas ning helge.


Confession on toonidest keskmise tumedusega matt virsikukarva värv. Kui pakendis näeb see välja pigem roosakas, on minu heledal nahal domineerivamad justnimelt oranzikad toonid. See pani mind esialgu huulepulka veidi võõrastama, kuna enamasti hoidun väga soojadest toonidest. Värv on väga hea pigmendiga ning minu huultel mitte üldse kuivatav.


Domination... Kas olen ainuke, kellele meenutab see huulepulk menukat filmi Fifty Shades of Grey? Eriti, kuna tegemist on äärmiselt seksika punasega.
Olen nii õnnelik, et Domination on täpselt see "minu punane". Alatoonilt üsna neutraalne, pigem külmema poole kalduv. Pigement super ning püsivuse üle samuti kurta ei saa. Nüüdsest peale minu go-to punane, kuigi kipun nii väljapaistvaid toone veidi pelgama. Siiski, oma mugavustsoonist tuleb väljuda!


Olen huulepulkadega väga rahul! Mõneks ajaks olin L'Oreali huulepulkadest millegi tõttu võõrdunud, kuid nüüd olen leidnud tee tagasi. Lisaks neile kolmele toonile on valikus veel mitmeid imelisi ning huvitavaid toone, näiteks hele nude Urban Safari või pruunikas Power. Kõigile midagi! ;)

1 comment: