Monday, March 26, 2018

Uus lemmik Eestimaa kevadesse! Lumi huulepalsam


Hei, hei!
Täna tutvustan Teile taaskord üht Eestimaise brändi Lumi toodet - uut huulepalsamit!
Sain selle pakikeses Eestimaise veebruari toodetega testimiseks ning olen palsamit kasutanud juba kuu aega. Paras aeg on lähemalt tootest rääkida! :)


Uus huulepalsam on niiskustasakaalu taastav ning neutraalse lõhnaga, mis teeb selle sobilikuks nii meestele kui naistele. Lumi kirjutab, et võie suurendab huulte vastupanuvõimet meie külmas kliimas ning toidab huuli sügavuti.
Toimeainetes on näiteks viigikaktuse õli, mis niisutab sügavuti ning mesilasvaha ja shea või lisavad ekstra kaitsekihi, mis lukustab niiskuse.


Nõustun kõikide Lumi tootekirjelduses olevate väidetega! Toote lõhn on tõesti looduslik, neutraalne ning sobib kõigile. Võie niisutab sügavuti ning imendub seejuures kiiresti. Aitab ka külmast tingitud katkiste huulenurkade taastamiseks! Ideaalne meie talvisesse ilma! Kannan seda endaga igal pool kaasas, kuigi võiet ei pea huultele ülearu tihti kandma - minule aitab täiesti kahest korrast, hommikul enne välja minekut ning õhtul enne teki alla pugemist. Potsikus on toodet 10 grammi, millest piisab pikaks ajaks.

No comments:

Post a Comment