Friday, April 27, 2018

The Body Shop kehahooldussari: Totally bananas!

Hei, hei!
Olen viimased nädalad olnud blogis ja blogi Instagramis üsna väheaktiivne ning seda lihtsal põhjusel - kohustusi oli üks hetk kogunenud nii palju, et jõudsin tihti alles uue päeva esimestel tundidel oma asjadega ühele poole ning seejärel üritasin juba vajalikud unetunnid kokku saada. Lisaks olen viimase kahe-kolme nädalaga külastanud nelja riiki ning puhkamist tahtsin võtta täiega - koju jäid kõik nutitarvikud, peale telefoni. Kuid midagi hullu ei ole, sest nüüd on mul kogunenud riiulile väga palju huvitavaid asju, mida katsetada, pildistada, millest kirjutada ning mida ka Teile kinkida. Hoia silmad lahti, sest tulemas on kindlasti üks põnev kingiloos! ;)
Täna tahan Teile tutvustada uut kehahooldussarja The Body Shopilt. Pakki avades olin väga elevil, sest kohe esimesena jäi silma lause "Go bananas!".


The Body Shopi uues eriväljaandes on esindatud banaanilõhnaline dušikreem, kehajogurt ning kehavõi, millest viimase enda kingikotist leidsin. Sari sobib kõikidele nahatüüpidele. Lisaks kehavõile sain kaasa ka meeletult laheda kosmeetikakoti, mis minuga reisidelgi kaasas käinud ning banaanidisainiga dušimütsi.


The Body Shopi kehavõid on juba pikka aega olnud ühed mu lemmikud kehaniisutajad. Need on üliniisutavad, meeletult heade lõhnadega (lõhnavalik suur ja lai!), potsikust piisab pikaks ajaks ning imendumine ei võta ilmatuma kaua aega. Kõik need omadused iseloomustavad hästi ka uut banaanilõhnalist versiooni. Olin juba peale esimest kasutuskorda võlutud ning postikut on oma disaini tõttu ka hea reisikohvrisse kaasa võtta - ei pea kartma, et see kergelt puruneks või ise lahti tuleks. Banaanilõhn on tõeline maiuspala kõikidele magusaarmastajatele!


Kuigi ma ehk tavaliselt pikemalt kosmeetikakotil ei peatuks, siis... Oi, kui ideaalse kotiga tegu on! :D Lisaks selle ägedale disainile, mis isegi meesterahvalt on kiitust saanud, on see ideaalse suuruse ning kujuga. See mahutab endasse kõik pisikesed šampoonid, palsamid, dušigeelid, meigieemaldustarbed ning vajadusel ka hambaharjad, -pastad, juuksehooldustarbed. Kuna kott on seest pehme, on kõik sinna mahutatud asjad kaitstud. Tõesti jään seda veel pikka aega kasutama, olen selles kindel!
The Body Shopi uusi tooteid ootan alati põnevusega ning pettumist ette pole tulnud. Lisaks meeldib mulle banaanilõhnalise sarja juures veel see, et banaanipüree, mida toodetes kasutatakse, valmistatakse "ebastandardsetest" viljadest, mis toiduainetööstuses jäävad kasutamata. The Body Shop võitleb ka aktiivselt loomkatsete keelustamise eesmärgil!

No comments:

Post a Comment