Thursday, May 10, 2018

Kaks kingiideed emadepäevaks!


Tänast postitust kirjutan suure elevusega! Nimelt - juba mõne päeva pärast on käes emadepäev! Ning mina olen leidnud enda emale kaks tõeliselt vinget kinki! 
Kirjastus Seik, kelle vahvaid Tegude Kalendreid olete ehk Instagramis või minu blogiski märganud, on emadepäeva eel tulnud välja kahe ääretult laheda raamatuga.


Minu ema on maailma parim pannkookide meister! Lisaks ka maailma parim kartulisalati valmistaja. Ja maailma parim kotletide, saiavormi, õunakoogi, borši, kanapasta, kapsa-porru salati tegija. Aga kuidas ta seda teeb? Vot selle mina nüüd välja uurin! Emadepäevaks kingin talle Minu Seik raamatu "Minu parimad retseptid", lasen tal kõik oma salanipid kirja panna ja laenan siis raamatut kui vajadus peaks tekkima (oleme ausad, küllap jääb see mõne aja möödudes minu raamaturiiulisse!). Kui Sinagi tahad enda ema salaretsepte, soeta raamat SIIT.Aga sellega minu tänane postitus ei piirdu... Veel teinegi kink on minul emale olemas ning selleks on raamat "100 asja, mida ema ja tütar vähemalt korra elus tegema peaksid". Emadepäevaks i-de-aalne kingitus! Mina igatahes kavatsen raamatu kõik leheküljed väikese linnukesega märkida tehtuks juba peagi ning olen kindel, et kvaliteetaega emaga saab olema tunduvalt rohkem kui praegu. Vaata raamatut SIIT.Kui Sinul on emadepäevaks kink tegemata, siis loodan, et tänane postitus tõi sulle inspiratsiooni. Veel jõuad põneva(d) Kirjastus Seik raamatu(d) oma maailma parimale emale tellida! Kaunist nädala lõppu! :)

No comments:

Post a Comment