Monday, May 14, 2018

Melvita roosiline nahahooldus


Kui reisil olles sain teate, et mind ootab pakk brändilt Melvita, olin kohe väga-väga põnevil! Kuulsin Prantsusmaalt pärit ilubrändist esimest korda ning kui lugesin, et Melvita teeb koostööd Maroko kohalike argaaniapuude kasvandustega, on enim auhindu saanud orgaaniline kosmeetikabränd ning on Prantsusmaa pressi poolt teine kõige enam esindatud bränd, läksid minu ootused päris kõrgeks...


Esimene toode, mida hakkasin katsetama lausa paki saamise õhtul, on Melvita Light Legs Duo seerum. Reisilt tulles kõlas lubadus tuua kergustunne jalgadesse ideaalselt!
Kahefaasiline seerum sisaldab rahustavat kibuvitsaõli, mis paneb jalad särama, toitvat päevalilleõli ning piparmünti, mis annab meeldiva aroomi ja stimuleerib lümfi- ja vereringet. 
Seerum tuleb tugevas ja raskes klaasist pudelis. Juba siinkohal pean mainima, et Melvita pakendid on tõeliselt kvaliteetsed ja kavalate lahendustega, mis lisab minu silmis kindlasti brändile palju plusspunkte. Lisaks näevad need nii kaunid ja printsessilikud välja! Seerumil, mis ühendab endas vee ning õli, on lihtsasti kasutatav pihustatava pumbaga pudel. See teeb toote nahale kandmise ning õige koguse doseerimise niivõrd kergeks! 
Seerum imendub väga kiirelt ning tulemuseks on säravad, pehmemad ja niisutatud jalad. On tunda ka kerget jahutavat tunnet, mis tõesti kergustunde loob.


Esimene samm näohoolduses - puhastus. 
Katsetasin Melvita Nectar de Roses mitsellaarvett. Selle aroom on imeline! Väga meenutab minu lemmiku, Fentimansi roosilimonaadi lõhna! ;) Magus ja õrn, mitte üleliia ninna torkav.
Mitsellaarvett kasutan nii hommikuti kui õhtuti. See eemaldab kiirelt kogu mustuse, kaasa arvatud viimased meigijäägid. Muudab naha säravamaks ning äratab selle kiirelt hommikuti üles. 
Teine samm - seerum.
Plumping Radiant Duo on Melvita tõeline staar! Ning pole midagi teha - peale rasket valikut pean tõdema, et ka mina asetaksin selle katsetatud Melvita toodetest kõige kõrgemale kohale. 
Seerum tuleb taaskord pihustatava pumbaga pudelis, mida ma ei väsi kiitmast. Niivõrd hea lahendus! Kannan toodet näole kolm, neli pumbatäit. See imendub kiirelt ning koheselt on näha, kuidas lisab nahale elujõudu. Nahk jääb pehmem, säravam, tervem. Tõeline vitamiinipomm! Hetkel minu parem käsi nahahoolduses! ;)
Kolmas samm - näokreem.
Peale seerumi näole kandmist on käes Melvita Plumping Radiant kreemi aeg. Pumbaga pudel doseerib õige koguse, et katta kreemiga terve nägu. See on kerge, kuid samas väga niisutav. Imendub kiirelt ning jätab naha ühtlasemaks, niisutatuks kogu päevaks. Koos seerumiga moodustavad ideaalse duo! Taaskord - jagada on vaid kiidusõnu!
Melvita tooted on mind võlunud! Need on haaranud püsiva koha minu nahahoolduses ning lükanud eest vanemad kaaslased. Suure huviga vaatan ka edaspidi Melvita lette, sest kõik katsetatud tooted eranditult suutsid mind üllatada!

No comments:

Post a Comment