Wednesday, May 30, 2018

Merest inspireeritud SeeSee

Kõik, kes mind vähegi teavad on ilmselt kursis, et olen Täielik mereloom! Ma võiksin kõik oma vabad päevad vedeleda sooja (või ka külma) mere, järve, jõe kaldal ning minu lemmikpaigad on enamasti just seotud veekogudega. Ainuke, mis mind mere juures ei paelu on erinevad mereandidest tehtud road... Vot mereande mina ei armasta!
Hiljuti sain testimiseks mõned tooted Eestisse jõudnud brändilt See See. Koduspaaks mõeldud tooted põhinevad Surnumere sooladel ja mineraalidel.


See See Mineral Day Moisturizer päevakreem sobib kõikidele nahatüüpidele. Konsistentsilt on see õhuline ning imendub seetõttu tõeliselt kiirelt nahka! See sisaldab aloe verat, shea-võid, mandliõli, viinamarjaseemneõli... nimetatud said vaid mõned! Kasutan seda just hommikuti enne meigi peale kandmist ning nägu on niisutatud terveks päevaks. Suveks must-have!


See See Mineral Facial Pure Mud Mask on rikastatud vitamiinidega Surnumerest näonaha sügavpuhastamiseks. Peale soovitan kanda õrna kihi. Mudamaski ei pea liialt kaua nahal hoidma, vaid selle kuivamiseni. Peale toote kasutamist oli nahk koheselt klaarim, siidisem ning siledam. Mudamaskid on minu lemmikud juba kaua olnud!


See See Mineral Body Scrub aitab nahka suveperioodil ette valmistada päevitamiseks. Sisaldab E-vitamiini, argaaniaõli, sidrunheinaõli, seesamiõli, päevalilleõli ning mandliõli. Kõikide nende õlide lisamisel saamegi ühe tõeliselt õlise koorija, mida on lihtne nahale kanda ning mis ka peale maha pesemist õrnalt niisutava kihi nahale jätab. Küll aga tasuks olla ettevaatlik pakendiga - minul on see mitu korda lekkinud.


Surnumerest inspireeritud See See tooted äratasid minus kindlasti suuremat huvi ning nende kaunid sinised pakendid jäävad edaspidigi poeletil silma ning väärivad üle vaatamist!

No comments:

Post a Comment