Thursday, May 3, 2018

NYX Total Control jumestuskreem

Kui NYXi Total Control jumestuskreem poelettidele jõudis, olid nii mitmedki sellest totaalselt vaimustuses. Silma jäi selle kaunis välimus ning väidetavalt ka imeline katvus. See tekitas ka minus väga suure huvi toode ära katsetada - aega võttis, kas sai asja ka?


Pikalt kaalusin toote soetamist mõnest e-poest, kuid teadsin, et õige tooni leidmiseks pean käima seda poes lähemalt vaatamas. Ehk seepärast ka toote soetamine lõpuks veidi aega võttis. Poeletil valikut nähes lõid mu silmad imestusest särama, sest nii laia toonivalikuga jumestuskreemi pole ma juba mõnda aega meie riiulitel silmanud. Üle pika-pika aja sain mina, põhjamaiselt (väga) heleda nahaga neiu, valida mitme heleda tooni vahel. Kui enamasti valin jumestuskreemi esimese tooni ning seegi võib liialt tumedaks jääda, sobis NYX valikust mulle toon number 3 - Porcelain.
Pudelikeses on sees toodet 13 ml. See number mind veidi häiris, sest toote eest peab välja käima 15-20 eurot ning enamasti tulevad jumestuskreemid 30 ml pakendites. Rääkides pakendist, siis kaunis pipetiga pudel on väga mugav ning meigisahtlis tõeline iludus.


Toodet proovisin nahale kanda mitmel moel. Minu jaoks kõige mugavam ning ka kaunima lõpptulemusega variant oli kreemi kandmine nahale Beautyblenderiga. See suutis kreemi kergelt nahal hajutada ning tulemus jäi ühtlane. Kuna toode on väga vedela konsistentsiga, kuivab see nahal üsna kiirelt.
Mina ei ütleks, et kreem on väga hea katvusega. Ootasin "vau-efekti", kuid pigem pidin leppima keskmise katvusega. Jah, toodet võib nahale juurde kanda ilma, et tulemus muutuks "puudriseks" või ebaühtlaseks, kuid see võtab veidi aega ning kokkuvõttes kulub ka toodet päris palju. Kreem toob esile naha kuivuse. Pigment on tootel hea ning väga suureks plussiks on fakt, et see ei oksüdeeru nahal - oranži jumestust kartma ei pea! ;)
 

Toode on tõesti matt, nagu pakendil kirjas. Matt püsib ta tunde, kuid üleüldine püsivus mind väga ei võlunud - õhtuks oli suur osa kreemist näolt kadunud. Nahal on see aga väga kerge!
Kindlasti pole NYX jumestuskreem minu favoriitide seas. Ehk olin ise enda ootused liialt kõrgeks ajanud, kuid pidin pettuma. Kavatsen veel toodet suvel katsetada - äkki on kerge jumestuskreem just selleks ajaks hea? Hetkel aga seisab see pigem nukralt minu meigisahtlis...

No comments:

Post a Comment