Monday, June 4, 2018

Ardell magneetilised ripsmed


Kui välismaisete youtuberite Instagrammi ilmusid esimest korda uued Ardelli magneetilised ripsmed, olin ma väga põnevil. Vaatasin läbi mõned tutvustavad klipid ning kui ka minu lemmikvlogijate videotes need ripsmed kiidusõnu kogusid, tahtsin neid kohe proovida! Nagu ikka, jõuavad Eestisse asjad mitmed kuud hiljem, kuid siin nad lõpuks on!


Soetasin paari ripsmeid Kaubamajast esimesel päeval, kui need poelettidele ilmusid (ilmselgelt kaua oodatud kaunikesed!) ning valisin kõige loomulikumad "Accents 001". Üks paar maksis ligi 12 eurot. Summa polegi nii suur kui arvestada, et ripsmeid saab taaskasutada mitmeid ja mitmeid kordi. 
Peale kandmine on lihtne. Esiteks kanna oma ripsmetele üks kiht tušši, seejärel aseta ripsmete peale "upper" ehk ülemine pool ning siis oma ripsmete alla "under" ehk alumine pool nii, et magnetid omavahel ühtivad. 


Ma pole kunagi kunstripsmetega suur sõber olnud, kuna nende peale kandmine on olnud tõeline pähkel. Seepärast ka uutest magneetilistest ripsmetest nüüd vaimustuses olen! Neid on tunduvalt, tunduvalt lihtsam peale kanda ning kui mõni kord juba harjutatud, läheb protsess veelgi kiiremaks. Ainuke pisike miinus, mille välja tooksin - ripsmed jäävad näppude külge kergelt kinni, kuna nendele on jäänud veidi liimi neid pakendi küljes hoidvatest nupukestest. Seepärast kleepisin mina pisikesed tükid taskurätikust nuppudele, et ripsmeid ikkagi oma originaalpakendis saaksin hoida.
Magnetid ei hoia ripsmetest "jõuga" kinni, nii et eemaldamine on samuti imekiire. Samas on need piisavalt tugevad, et kordagi ei teki tunnet nagu hakkaks ripsmed ära tulema või oma kohalt nihkuma. Silmad harjuvad kiirelt ning ka peale kümmet tundi ei ole silmad veel liialt väsinud. Mina olen tõesti armunud, kuigi olen neid jõudnud ainult kahel korral kanda. Tahaksin kõik teised paarid ka ära proovida!

No comments:

Post a Comment