Sunday, September 30, 2018

Esmamulje - Lash Sensational ripsmeduo!


Paljude kaunitarite poolt armastatud Maybelline Lash Sensational ripsmetušš on saanud endale sõbra - Lash Sensational Boosting ripsmeseerumi! Seerum lubab ripsmeid tugevdada ja siluda ning muuta neid pikemaks juba nelja nädalaga. Toodet soovitatakse kasutada kaks korda päevas.
Lash Sensational ripsmetušš on ka minu üks lemmikutest ning seepärast asusin toodet kiirelt katsetama. Ehk kõige õnnelikum olin esmalt selle üle, et minu kui igapäevase läätsekandja silmi see ei ärrita, nagu mõni eelnev ripsmeseerum teinud on. Niisiis - ootused, lootused on suured. Ma ei eelista seda kanda ripsmetele enne ripsmetuši kasutamist - seerum "kleebib" ripsmeid veidi kokku ning ripsmed ei jää tušiga kõige kaunimad.
Peale paari nädalat on juba positiivseid muutusi märgata - ripsmed on tugevamad. Kas veel postitiivseid muutusi oma ripsmetel märkan - ootame ja vaatame. :)
PS: Pildil näete seerumi kõrval ka armastatud Lash Sensational Rose Gold versiooni. Kuigi pakend on sel imekaunis, on originaalne Lash Sensational sisult minule meelepärasem. Ripsmed jäävad volüümikamad ning koolutatud ripsmete efekt püsib kauem. 

No comments:

Post a Comment