Sunday, September 9, 2018

GoodBoom huulevärvid + sooduskood!

Kaunist nädalalõppu!
Mina ei tea, kuidas Sinuga, kuid september (loe: sügis) algas minu jaoks väga ootamatult. Teadsin ju küll, et kalendrisse märgitud viimased suvepäevad on kohe läbi, aga ikkagi - algas see ootamatult ja kohe meeletu tempoga. Aga nädalavahetusel olen saanud veidi rahulikumalt hingata ning seega blogimisehoog on taas sisse tulnud!
Täna räägin ma uutest ja põnevatest GoodBoom huulevärvidest. Viimastel kuudel on minu huultehoolduses just GoodBoomi tooted esikohal olnud - nende niisutavad palsamid, mis lisaks ka lõhnavad imeliselt ning annavad huultele kauni tooni, on alati mul kas taskus või käekotis.
Uued huulevärvid, millest täna Sulle jutustan, on vegan ning sisaldavad kakaovõid, päevalilleseemne vaha ja E-vitamiini.


GoodBoom huulevärvide kaunid ja värvilised pakendid jäävad kindlasti kõikidele ilusõpradele silma. Disaininud on need Tove Wesen.
Lisaks ilusatele pakenditele, äratavad huvi ka põnevad aroomid. Paki saamisel ei osanud ma kohe otsustadagi, et millist huulevärvi esimesena katsetama hakkan. Nii juhtuski, et kuigi plaanisin esialgu paar huulevärvi Teile kõrvale panna, pidin suurest huvist ikka kõiki proovima ja nuusutama. See-eest andis Mediron mulle sooduskoodi, mida Teiega jagada - selle leiad postituse lõpust! ;)Valikus on kuus erinevat huulevärvi.
  • Brownie - kookose ja vahukommi aroomiga, pruun toon
  • Purple rain - mojito aroomiga, lilla toon
  • Cherry pie - kirsi ja granaatõuna aroomiga, tumeroosa
  • Bubblegum - nätsukummi aroomiga, veidi heledam roosa
  • Sparkling - virsiku ja mango aroomiga, virsikukarva roosa
  • Nudeville - karamelli ja vanilje aroomiga, hele nudeHuulevärvide aroomid on imelised! Raske on valida oma lemmikut, kuid eraldi pean kindlasti ära mainima mojito-lõhnalise palsami Purple Rain ning virsiku-mango palsami Sparkling. Ainuke, mis päris minu meelt mööda ei ole, on Nudeville. Küll aga kaalub õrn ja kaunis toon selle üles.
Kuna GoodBoom on nimetanud tooted huulevärvideks, olid minul toonide suhtes kõrged ootused. Küll aga kutsuksin ise neid siiski tooni andvateks huulepalsamiteks, sest toonide pigment on üldjuhul pigem nõrk.
Mina soovitan tooteid enne huultele kandmist paar korda käel katsetada. Esmasel kasutusel need kohe huultele kandes olin üllatunud, et toonid jäävad ebaühtlaselt. Peale paari kasutuskorda aga taolist probleemi rohkem ette tulnud ei ole.


GoodBoom huulevärvid on niisutavad ning nende mõnusaid aroome on ka huultele kandes pikalt veel tunda. Kuigi pigment on neil pigem nõrk, jääb siiski õrn toon huultele kaunilt kumama.
Mediron andis minu lugejatele ka sooduskoodi CARMEN20, millega saad GoodBoom toodetelt 20% soodustust. Kui otsid huultele sügiseks ja talveks häid abimehi, siis soovitan kindlasti GoodBoomi poole vaadata - lisaks tänastele staaridele, huulevärvidele, leiad Medironi valikust palju imelisi GoodBoom huulepalsameid.

No comments:

Post a Comment