Tuesday, September 4, 2018

PHB 100% Pure Organic huulepulgad


Ning viimane postitus koostöös Iluspekter veebipoega ongi Teie ees!
Täna räägin lähemalt taaskord brändi PHB kosmeetikast ning seekord huulepulkadest. Neid sain mina testimiseks kolm - toonid Petal, Cranberry ning Camellia.PHB huulepulgad on rikastatud puhaste mineraalsete pigmentidega. Sisaldavad need shea võid, jojoba õli, kibuvitsa õli ning vitamiin E-d. Iluspekter e-poes on saadaval 14 erinevat tooni, mille seas mitu tagasihoidlikumat ning ka mitu kärts-mürts värvi!
PS: Iluspekter lehel on mainitud, et huulepulka võiks enne esimest kasutust käepinnal soojendada!


Huulepulkade pigment pole kõige tugevam. Kindlasti ei ole need täiskatvusega ning oma huule pinda jääb veidi alt kumama, kuid kauni tooni annavad huultele küll. Seda nii ereda roosa kui ka tumedama metalse punase huulepulga puhul.
PHB huulepulgad on huultel kerged ning mingit kuivatavat mõju tunda ei ole. Kuna aga konsistentsilt on need üsna kreemjad ning niisutavad, peab päeva jooksul tooni näiteks peale söömist kindlasti värskendama. Küll aga hajuvad need huultelt ühtlaselt!
Minu lemmikuks kolmest osutus tooni poolest heledam Petal. Kõikidel toonidel on aga kerge läige, mis kaunilt huultel kumama jääb.Siiani kehtib iluspektris kood "blogicarmen", millega kõikidelt toodetelt 5% soodustust saad!

No comments:

Post a Comment