Monday, September 24, 2018

Tony Moly Eestis?! - Tomatox Magic Massage Pack


Hei, armsad!
Loodan, et uus nädal on alanud positiivselt ning esmaspäev liiga siniselt möödunud pole! :)
Mõni aeg tagasi külastasin Marsaana showroomi, kus tutvustati blogijatele uut Korea kosmeetikabrändi Eestis - Tony Moly. Korea nahahooldus on maailmas kõrgelt hinnatud ning pole kahtlustki, et Korea naised teavad, mida nad teevad! 
Küllap on juba armsad pakendid paljudele silma jäänud, kuid lähiajal tutvustan uusi ja põnevaid tooteid lähemalt ka oma blogis. Täna räägin Sulle pisikest tomatist nimega Tomatox.


Magic massage pack on üks tuntumaid Tony Moly tooteid ning seepärast olid ka minu ootused kõrged. Kuigi suur tomatisõber ma isiklikult ei ole, on punane pakend riiulil niivõrd armas! Pakendis on kaasas ka pisike lusikas, millega saad toodet võtta ilma näppe potsikusse panemata - nii on kasutamine hügieenilisem.
Instruktsioonid on lihtsad - masseeri 1-2 minutit väike kogus maski näonahale ning jäta see 5-10 minutiks peale. Seejärel loputa nahk sooja veega.


Mask jätab naha säravaks ning siledaks ning seda kohe peale esimest kasutuskorda. Lõhn on sel õrn ning meeldiv. Kuna maski kulub korraga vähe, jätkub seda kindlasti pikaks ajaks. Maskis on esindatud tomati-, sidruni- ning kiiviekstraktid.
Lugedes erinevaid arvustusi, väitsid mõned, et tundlikumal nahal põhjustas toode kerget ärritust. Ka minu nohuse nina ümbrusesse maski kandes tekkis esialgu veidi kihelev, ebameeldiv tunne. Seepärast soovitan toodet kanda kindlasti tervele nahale.
Tony Moly tooted on saadaval Kaubamajas ning Tradehouses!

4 comments:

 1. Huvitav arvustus, kus pole kordagi mainitud, mis tootega tegu ja kuhu käib. Nina ümbrus küll annab natuke vihjet, aga tsut naljakas siiski.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sõna "mask" on kirjas päris mitu korda, küll aga oli tõesti sõna "nägu" vahele jäänud - ju pidasin seda iseenesest mõistetavaks, kuid lisasin selguse mõttes selle sõna siiski instruktsioonidesse! Ehk on nüüd asi paremini lahti seletatud! ;)

   Delete
 2. Ma olen seda maski umbes 1000 korda erinevates blogides ja poodides näinud, aga ise kunagi proovinud pole :D Korea kosmeetika on mulle tegelikult väga tuttav, aga Tony Moly-t ma enda mäletamist mööda küll proovinud pole. Äkki nüüd, kuid nende tooted ka Eestis müügil on, jõuan selleni. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, toode on tõesti populaarne ning mitte ilmaasjata! ;)

   Delete