Wednesday, October 24, 2018

HALLOWEEK erisari I: Lush Ghost In The Dark

Lush on Halloweeni tähistamises kindlasti esirinnas! Ma usun, et nende Halloweeni ilutooted on ühed oodatumad ning igal aastal suudavad nad ka oma lojaalseid austajaid üllatada. 
Lushi vannipommid ja -vahud on küll minu lemmikud, kuid täna räägin hoopiski ühest põnevast seebist. Seebist, mis helendab pimedas! 


Ghost in The Dark on Lushi selleaastasest kollektsioonist kindlasti üks populaarsemaid tooteid ning seda täiesti õigustatult. Ka mina pidasin sellele väikest viisi jahti ja Ülemiste kauplusest haarasin endale tol hetkel viimase. Mõttes oli ka üks teine Halloweeni-sarja toode, kuid see oligi juba minu saabumise hetkeks Lushist teenindaja sõnul otsas.


Ghost In the Dark on imearmas seep, millel ääretult hea sidrunheina lõhn! Aroom jääb ka mõneks ajaks nahale hõljuma! Seep on pungil headest koostisosadest, mis nahka niisutavad. Näiteks on selles kookosõli ja -võid. 
Et seep pimedas helendama hakkaks, tuleb seda valguse käes "laadida". Ning see päriselt helendab! Toime püsib küll üsna lühikest aega, siis tuleb seepi uuesti laadida, aga mina olin küll võlutud - niivõrd lahe omadus! Kui tahad helendavat toimet ka ise näha, vaata blogi Instagramist "HALLOWEEK" storide alt lühikest videoklippi!
Pisike kummitus on kindlasti ka põnev kingitus pere pisikestele liikmetele!


Lisaks kummitusseebile, leiad Lushi Halloweeni sarjast ka vanu lemmikuid, nagu Bewitched vannivaht, Lord of Misrule vannipomm, armastatud Sparkly Pumpkin vannivaht. Esindatud on ka Ectoplasm sarja tooted nagu dušikreem, parfüüm, pesukaart. ;)

No comments:

Post a Comment