Thursday, October 25, 2018

HALLOWEEK, erisari II: BYS valge jumestuskreem


BYS Halloweeni-sari on sel aastal Eesti turule jõudnud! Mina tutvusin valikuga Ilumessil ning soetasin katsetamiseks valge jumestuskreemi. Lisaks sellele võid BYS Special Effects sarja valikust leida erinevaid Special FX värve, võltsverd ja muid Halloweeni lookiks vajalike tarbeid. BYS tooted leiad Kaubamaja Ilumaailmast!


BYS valge jumestuskreemi sain Ilumessilt kätte üpriski odavalt. Minu silme ette ilmusid kohe kujutised kummitustest, vampiiridest, valgetest luukeredest. Seepärast asusin seda kiirelt katsetama.
Olen proovinud kreemi peale kanda nii pintslite kui Beauty Blenderiga. Eelistan kindlasti esimest varianti. 
Toote pigment jääb kesiseks. Oodatud lumivalge näo loomiseks kulub mitmeid-mitmeid kihte kreemi ja korralikult aega. Õnneks lisakihtide kandmisel ei muutu tulemus raskeks, kuna konsistentsilt on see üsna vedel (kindlasti soovitan läbipaistva puudriga meik kinnitada). Kreemil pole ebameeldivat või kunstliku lõhna. Ütlen ausalt, et kestvust ma väga katsetada ei saanudki. Kahe Halloweeni looki loomisel ei jäänud ma jumestuskreemiga rahule, kuna enda nahatoon oli ka peale mitut kihti liialt näha ja seepärast sai meik üsna kiirelt näolt eemaldatud.


Kas Sina oled BYS Halloweeni toodetest midagi juba proovinud?

No comments:

Post a Comment