Saturday, October 27, 2018

HALLOWEEK erisari III: The Body Shop x Dia de los muertos

Hei, armsad!
Kuna tänane päev on minu blogis täielikult pühendatud Dia De Los Muertos ehk surnutepäevale, tutvustan teile ka samateemalist uut sarja The Body Shopilt.


Kui The Body Shop ametlikul Instagrami kontol uut Dia De Los Muertos sarja nägin, olin ma niiiivõrd õnnelik! Samas ei tahtnud ma oma lootusi liialt kõrgele seada - eelmisel aastal Halloweeni-teemaline The Body Shopi sari Eesti turule ei jõudnud. Võtsin siiski The Body Shop Eestiga ühendust ning kui ma sain vastuse, et sari on sel aastal meieni jõudmas, olin veel järgnevatel päevadel rõõmu ja lusti täis. Vanilla Pumpkin sarja kuulub kolm toodet - dušigeel, kätekreem ning loomulikult kehavõi. Kogu sari on mõõõnusalt magusa lõhnaga, tooted on rikastatud Madagaskarilt pärit vanilliekstraktiga ja aromaatsete röstitud kõrvitsaseemnetega.


Kuna Dia De Los Muertosest saad lugeda eelmisest postitusest, ei hakka ma siin kõike üle kordama. Küll aga räägiksin veidi lähemalt seal postituses ära mainitud calaveradest ehk suhkrust pealuudest, mida ka The Body Shop oma Vanilla Pumpkin sarja inspiratsioonina on kasutanud. Dia De Los Muertose peamine sümbol ongi pealuu, mis enamasti on väga värvikirev ja loominguline. Calavera ehk suhkrust, vahel ka savist valmistatud pealuu, asetatakse altarile kui ofrenda (nn ohverdus). Loomulikult ei ole Dia De Los Muertose ajal puudu ka erinevatest pealuu-kujulistest maiustustest. Ning tihti käivad nii lapsed kui täiskasvanud "luukere"-meigiga ringi.


The Body Shop uue sarja kohta ei ole minul mitte ühtegi halba sõna öelda! Pakendid on ääretult laheda disainiga ning potsikute sisu ei jää kuidagi alla. TBS kehavõid on juba pikka aega minu ühed lemmikud ning ka Vanilla Pumpkin on kiirelt edetabeli tippu tõusnud. Samuti olen alati kiitnud TBS kätekreeme, mida olen ka näiteks jõuludel oma sõbrannadele kinkinud - uus Vanilla Pumpkin versioon satub samuti kindlasti kellegi kingipakki! ;) See on niisutav, imendub kiirelt ning oma väikese pakendi tõttu on seda väga mugav kotis kaasas kanda. TBS Vanilla Pumpkin dušigeel on nahale niisutav, hellitav. Suur, suur aitäh, The Body Shop, et oma uue Vanilla Pumpkin sarja mulle testimiseks saatsite! Mina olen igatahes meeletult suur fänn ning üldse The Body Shopile tänulik, et nad just Dia De Los Muertose pühale mõeldud sarjaga on välja tulnud - see aitab ka kindlasti sõnumil, et niivõrd tore püha on olemas, levida!

No comments:

Post a Comment