Thursday, October 25, 2018

HALLOWEEK, päev 2: TOP 10 ilutoodet, mille zombide rünnakul päästaksin...


Tänane postitus räägib minu TOP 10 ilulemmikust, milleta ma naljalt hakkama ei saaks, ka zombide rünnaku korral! ;)
M.A.C Pro Longwear peitekreem ei vaja tutvustamist mitte ühelegi minu blogi lugejale ja sellise postituse korral ma ei saa seda lihtsalt listist välja jätta! Minu kõige enam soetatud ilutoode!
M.A.Cilt olen leidnud ka teise totaalse lemmiku ning selleks on matt huulepulk "Really Me". See on külmema alatooniga nude huulevärv, mis püsib peal kaua ning sobib pea iga meigilookiga.
Vanematest lemmikutest on listis kindla peale Artdeco kulmupuuder. Olen seda kasutanud nüüdseks paar aastat ning selle aja jooksul saanud mitmeid komplimente oma kulmude kohta. Lisaks on see niivõrd soodsa hinnaga ja jätkub seda pikaks ajaks! 
TheBalmi Mary-Lou highlighter on samuti must-have toode iga meigilooki korral! Kaunis toon, imehea püsivus ning pigment. Minul hetkel kasutuses juba teine ja selle otsa lõppemisel tuleb kindlasti ka kolmas!
Ontic Minerals päikesepuuderˇ on tõeliselt tugeva pigmendiga - üsna lihtne on sellega üle pingutada, kuid kui asja käe sisse saad, on tegemist ühe ääretult kauni päikesepuudriga! Absoluutne lemmik!
Elizabeth Ardeni legendaarsed Eight Hour tootedˇ on arvatavasti paljudele tuttavad ning ilmselgelt olen ka mina nende suur fänn, kuna tänasesse listi on õigustatult lisatud lausa kaks selle sarja toodet - huulepalsam ning kõikvõimas Eight Hour cream. Nendest tuleb ka tulevikus blogis juttu!
NYX Wonder Pencil on mind teeninud juba kaua ning sedagi olen üha uuesti soetanud. Väga hea pigment, püsivus, lihtne kanda ka silma veejoonele. 
Et meigilooki veidi värvi lisada, pöördu Makeup Revolutioni SophX Extra Spice paleti poole. Nii palju kauneid toone, millega lõputult meigilooke saab luua!
Ning viimane, kuid mitte tibagi halvem on taaskord üsna uus leid, seekord L'Orealilt. Paradise ripsmeprimerˇ on toode, mida korra proovisin ning nüüdseks olen jäänud seda igapäevaselt kasutama. Kindlasti räägin ka sellest peagi blogis pikemalt!

Mis Sinu must-have meigitoodete listi kindlasti kuulub?

ˇkingitud toode

No comments:

Post a Comment