Wednesday, October 24, 2018

HALLOWEEK, Päev I: Kust leida tähistamiseks asju?


Kust leida Halloweeni tähistamiseks vajalike dekoratsioone, kostüüme ja muid tarbeid? Selleks olen läbi kamminud erinevaid sisustuspoode ning riietekaupluseid ja... kosmeetikast tuleb juttu järgnevates postitustes! ;)


Kõige laiema valiku eest pean taaskord kiitma Flying Tiger poodi. Ma ei tea, mida ma selle kaupluseta teeksin - Teie ees seisaksid palju igavamad pildid, see on kindel! :) Alustades erinevatest tulukestest ja lauakaunistustest ning lõpetades maskide ja muude kostüümiosadega. 
Sel aastal on valik Halloweeni tarbeid ka Koduekstras. Märkasin kostüüme, dekoratsioone (pildil: pisikesed ämblikud) ning Halloweeni maalingute tegemiseks värve. 
Halloweeni piltide puhuks sain pisikesed dekoratiivkõrvitsad ning oranžid lilled väga heade hindadega Tartus olevast Gardest kaubanduskeskusest.


Valik erinevaid kostüüme, peavõrusid ning Halloweeni-teemalisi riideid on sel aastal saada H&M poodides. Kui soovid kehastuda ükssarvikuks, nahkhiireks-vampiiriks või graatsiliseks hirveks, sea sammud just sinna. 
Halloweeni puhul on väga tore valmistada ka kaunistusi ise. Ühe õpetuse leiad minu eelmise aasta postituste hulgast. Palju, palju ideid leiad ka Pinterestist. Õpetused on tihti väga lihtsad ja kiired! 
Interneti kaubamajadest leiad valiku Halloweeni tarbeid nodi.ee, kaup24.ee, pood.maskeraad.ee ja näiteks peopropsid.ee.
Suhkrukunst.ee on muretsenud selle eest, et Sinu Halloweeni pidulaud oleks tõeliselt vinge - valikust leiad kõike alustades toiduvärvidest ja lõpetades söödavate pealuudega!

Kas Sina tähistad sel aastal Halloweeni?

No comments:

Post a Comment