Saturday, October 13, 2018

Ilu Sõnum 2018 - Parimad pakkumised + minu ostud!

Kas Sina oled juba ilumessile jõudnud? Kui ei, siis see postitus on just Sulle!
Mina külastasin ilumessi reede õhtul ning jäin väga rahule. Palju häid pakkumisi ning rahvast polnud massiliselt lettide ääres trügimas. :) Seepärast sain rahulikult uudistada, vaadata ning kuigi mul ju polnud eriti midagi vaja... täitus kott siiski ostudega üsna kiirelt.


Ilumessil oli esimest korda väljas nahahooldusbränd YesTo! Ma siiamaani kahetsen, et ikkagi nende boxist ma midagi ei soetanud - hinnad olid head ning valikut korralikult. Küll aga rääksin toredate neiudega YesTo letis ning nemad olid lootusrikkad, et juba peagi brändi ka Eesti kosmeetikakauplustes võib kohata.
Head pakkumised olid nii NYXi kui ka ProKosmeetika letis. Näiteks - kui vajad uut Tangle Teezerit või BeautyBlenderit, sea kindlasti sammud ProKosmeetika letti. 
Beautypro pakkus ääretult heade hindadega TheBalm tooteid. Minu lemmikud, Meet Matte Hughes vedelad huulepulgad olid ainult viis eurot!!! Samuti olid väljas BYSi ning The Vintage Company'i tooted heade hindadega. 
Ääretult raske oli valikut langetada Ilu ja Hing boxis. Real Techniques pintslid olid saadaval poole hinnaga, nii uued kui vanad lemmikud!
Väga laia valikuga oli väljas ka Pärlipesa - niivõrd palju kauneid võtmehoidjaid ning käevõrusid ning kõik 25% soodsamate hindadega.


Aga mis siis mina soetasin?
Esimese ostu tegin BeautyProst. Ruttu haarasin letilt BYS Unicorn pintslid, mille hind oli vaid 6 eurot (üks pintsel = 2 eurot!). Kuigi mul neid ju vaja polnud, siis... Te vaid vaadake neid! Samuti ostsin midagi põnevat Halloweeni valikust, kuid sellest räägin lähemalt juba peagi tuleval Halloweeni nädalal! ;)
NYX valikust ostsin kolm toodet - kaks silmapliiatsit, üks mündikarva valge ning teine nude, ja silmameigiprimeri. Need olid ausalt planeeritud ostud! 
Ilu ja Hing boxis olin ma ilmselt kõige kauem. Nii raske oli valikut langetada! Peale rasket kaalumist soetasin Blend + Blur kontuurimispintsil, Bold Metals kontuurimispintsli ning kingituseks sain ka komplekti, kus nahahoolduse abimehed.

Kas Sina külastasid Ilumessi? Mis sa endaga kaasa tõid? :)

No comments:

Post a Comment