Sunday, October 14, 2018

Maybelline uued primerid!


Kaunist pühapäeva õhtut, kallid lugejad!
Mõni aeg tagasi sain Maybellinelt pakikese, mille sees ka kolm uut primerit. Olen neid kõiki kordamööda katsetanud ning oma lemmiku välja selgitanud. Milline sobiks just Sulle? Kohe räägin!


Maybelline niisutav meigialuskreem
Sinises pakendis uus Face Studio prime niisutav variant valmistab naha kiirelt meigiks ette. Niisutav on see tõesti, minu jaoks praegu ehk liigagi. Niisiis sobib see kindlasti pigem normaalsele, kuivale nahale, kui rasusele või kombineeritud nahale. Tootel pole tugevat lõhna ning imendub see nahka üsna kiirelt. Kindlasti saab see kasutust rohkem talvel, kui nahk justnimelt lisaniisutust nõuab. Maybelline poorevähendav primer
Face Studio prime pore minimizing primer sobib kindlasti paremini just rasusele ja kombineeritud või normaalsele nahale. Konsistentsilt on see "silikoonine", kerge ning imendub kiirelt. Korraga kulub seda vähe. Primer ühtlustab nahka ning hoiab selle tunni-kaks kauem matina. Sisaldab see ka puudriosakesi ning hüaluroonhapet. Poore vähendav efekt ei tulnud niivõrd hästi esile, kui järgmise tootega!


Nahatooni primer on pore minimizing variant ning valge niisutav primer. :)


Maybelline Blur Stick
Tänastest toodetest on justnimelt Blur Stick minu lemmik. Nimelt on see nahal niivõrd kerge, peaaegu märkamatu. Seda on lihtne nahale pulgalt kanda kas näppudega (mis pole küll kõige hügieenilisem variant!) või pintsliga. Tegemist on samuti visuaalselt poore vähendava tootega, mida primer ka suudab. Meik kandub nahale kergelt ning ühtlaselt. Toodet jätkub kindlasti pikaks ajaks. 

No comments:

Post a Comment