Wednesday, October 10, 2018

Pärlipesa - Ilumess '18

Hei, armsad!
Juba sel reedel algab taaskord suur sügisene Ilumess Ilu Sõnum. Kas Sina oled valmis?
Messi eel võttis minuga ühendust Pärlipesa! Pärlipesa on kenasti ilumessil esindatud ning nende valikus on ka midagi uut ja põnevat... ;)


Pärlipesa valikust leiad erinevaid poolvääriskive, ehete tarvikuid, pärleid, helmeid... ning veel paljut muudki. Ehtegurmaanidele tõeline maiuspala! ;)Pärlipesa pakikesest leidsin imekauni käevõru, millel esindatud roosa kvarts ja hauliit. Roosa kvarts on Pärlipesa sõnul tingimusteta armastuse õpetaja ning rahustab see traumade ja kriiside korral. Hauliit aga leevendab stressi, aitab elueesmärkide poole püüdlemist, ning - mis minule eriti tarvilik - väga hea kivi, kui unega on probleeme. Roosa-valge käevõru on ka imekaunis aksessuaar, mis võlub oma lihtsusega.Teine käevõru, pealtnäha veidi särtsakamat laadi, on valmistatud Jadeiitist. See on kaitsekivi, mis tõmbab ligi head õnne ja sõprust ning aitab Sul saada selleks, kes oled. Lisaks on see südamekivi - suurendab armastust ja hoolivust. Helesinakas, mündikarva käevõru on imeline ehe, mis tõesti annab rõivakomplektile selle "midagi erilist" maigu juurde.


Uus toode Pärlipesa valikus, mis just nimelt Ilumessil esimest korda teiste ette ilmub, on poolvääriskividest võtmehoidja/käekotikaunistus. I-me-ke-na lisand, mis jõudis minuni täpselt õigel ajal. Olin otsimas uut, erilisemat, võtmehoidjat ning Eesti kaubanduskettide valikutest just eriti midagi silma ei jäänud. Pärlipesa aga täitis mu soovi ning ma ei oleks osanud midagi paremat tahta. Kui ka Sinul just üks kaunis võtmehoidja või käekotikaunistus puudu on - tead, kuhu reede, laupäev, pühapäev sammud seada!
Suur, suur tänu, Pärlipesa, nende kaunite aksessuaaride eest! Mina olen kindlasti minemas ilumessil nende boxi uudistama!

No comments:

Post a Comment